gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hadise şu ana kadar ki en doğal haliyle görüntülendi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SAHNEDEKİ HALİNDEN ESER YOK!

Deli Oğlan adlı şarkısıyla bu yıl müzik listelerinde ilk sıralara yerleşen Hadise'yi bir çok hayranı hep sahnedeki haliyle görmeye alıştı. Özel tasarım giysileri, usta ellerden çıkma makyajı ve sahneye uygun aksesuarlarıyla... Oysa Hadise de tıpkı yaşıtları gibi, yani 20'li yaşlarının başındaki her genç kız gibi.. İşte Hadise'nin en sade hali.

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadise şu ana kadar ki en doğal haliyle görüntülendi
    sahnede dişi panter ama doğal halide masum ve sade ben beğendim tşkler adminim

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadise şu ana kadar ki en doğal haliyle görüntülendi

Çok masum görünüyor
    ellerine sağlık canım

Hadise şu ana kadar ki en doğal haliyle görüntülendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu Anda....

şu Anda....

ŞU ANDA -biri seninle gurur duyuyor -biri seni düşünüyor. -biri senin için endişeleniyor. -biri seninle konuşmak istiyor. -biri seninle olmak istiyor. -biri senin iyi olduğunu umuyor. -biri verdiğin destek için sana minnet duyuyor. -biri elini tutmak istiyor. -biri her şeyin yoluna girmesi için sana dua ediyor. -biri senin mutlu olmanı istiyor. -biri onu bulmanı istiyor. -biri senin...
  2. Şu Ana Kadar KaÇ KİŞİyİ Sewdİnİz??

Şu Ana Kadar KaÇ KİŞİyİ Sewdİnİz??

Şu Ana Kadar KaÇ KİŞİyİ Sewdİnİz??:hug: Bir kere aşık oluduğumu biliyorum da :D kaç kişi sevdiğimi hatırlamıyorum. :bounce:
  3. Paris'in en doğal hali!

Paris'in en doğal hali!

parisin doğal durumu parisin dogal durumu paris doğal paris hilton makyajsız hilton makyajsız hali HEP IŞILTILI GÖRÜNTÜSÜYLE KAMERALARA POZ VEREN PARİS HİLTON BU KEZ MAKYAJSIZ... Giyimi, takıları ve saçıyla her zaman moda öncüsü olan sosyetik güzel Paris Hilton'un makyajsız halini görmek ister misiniz? Ne fondöten ne de dudak parlatıcısı, işte en doğal haliyle Paris Hilton... gecce

Sayfayı Paylaş