gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hadise -Türk kadınları belçikalılardan güzel dedi ve ekledi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'TÜRKLER BELÇİKALILAR'DAN GÜZEL' [​IMG] ŞARKICI HADİSE, ÖNCEKİ GÜN CEBIT BİLİŞİM FUARI’ NDAKİ TURKCELL STANDINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU.

İki şarkılık repertuvar hazırlayan Hadise, fuar alanını dolduran ziyaretçileri coşturdu. Stand alanında ilginç açıklamalar da yapan seksi şarkıcı, “Türk kadınları Belçikalılar’dan daha güzel. Mesela Sibel Can’ın vücuduna bayılıyorum. Balık etli olabilir ama vücudunuza seçtiğiniz kıyafet çok önemlidir. Onun için Sibel Can bir numara” dedi.

Hadise -Türk kadınları belçikalılardan güzel dedi ve ekledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trt hadise dedi

Trt hadise dedi

ŞOVU DA ÇOK GÜZEL BELÇİKA’NIN “EUROVİSİON’DA BİZİM İÇİN YARIŞ” TEKLİFİNİ REDDEDEN HADİSE, TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK. Ve Eurovision’da Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin...
  2. Hadise Hadise ve yine Hadise

Hadise Hadise ve yine Hadise

hadisenin evinin resmi hadisenin evinin içi evini göster resimleri içini göster Eurovizyon starımızın kendide kıyafetide çok iddialı... ewet güzel starımızın kıyafetini kim nerede nasıl yaratmış haberimizde.... umarız herşey bukadar güzel olur emeklerimizin karşılığını alırız ve 1. oluruz.... İŞTE HADİSE'NİN KUMAŞSIZ KOSTÜMÜ HADİSE'NİN OLAY KOSTÜMÜ SADECE AKSESUARDAN OLUŞUYOR... Aksesuar...
  3. Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

hadise hadise haberleri oses hadise hadise vergi kaçırıyor mu hadise açıklama 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. En son gözyaşları sebebiyle haber yaptığımız Hadise , bu aralar çok üzgün melekler. Halen Oses Türkiye programında jüri üyeliği yapan Hadise 'nin , 2009 yılında Belçika'da bir dergiye verdiği röportajda sarfettiği sözler nedeniyle canı çok sıkkın. Bu olayın açığa çıkmasıyla...
  4. güzel ve kısa hadisler

güzel ve kısa hadisler

güzel ve kısa hadisler de paylaşırsanız sitenizde çok makbule geçer arkadaşlarım. hayırlı günler olsun şimdiden
  5. En güzel  misafirle ilgili hadisler ve sözler

En güzel misafirle ilgili hadisler ve sözler

Misafir İle İlgili Güzel Hadisler, misafirle ilgili hadisler Rahmetli Babam'ın "misafir 10 kısmetle gelir, birini yer 9'u bırakır" sözleri geldi aklıma. :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Türk Örf ve Adetleri arasında da yer alan misafirperverlik duygumuzu biraz daha arttıracak, misafir ile ilgili güzel hadisler paylaşıyoruz. Garip, yatacak yer bulamayan bir misafire yardım...

Sayfayı Paylaş