gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hadise`ye ahlaksız teklif

Konu, 'Magazin' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

hadise Neredeyse tüm sanatçılara yapılan ahlaksız teklifi sonunda Hadise de aldı.Teklifi ise Azerbaycanlı bir bakanın yaptığı ögrenildi.

Hadise’nin, 10 Temmuz’da Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Yeşil Tiyatro’da verdiği konser öncesinde büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı.
    Hadise ve ekibi Bakü’deki otellerine vardıklarında Azerbaycanlı bir bakanın oğlu Hadise’ye “Buraya konsere değil benimle baş başa yemek yemeye geldin. Seni bekliyorum” diye haber gönderdi. Hadise bunun üzerine çıldırdı ve kendisini otel odasına kilitledi. Bakanın küstah oğlu “Yemeğe ekibi de gelsin ama Hadise benim yanımda oturacak” diye yine haber gönderdi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Teklif ahlaksiz olabilir, ama Hadiseninde tepkisini anlayamyiorum...
    Sonucta O camiya olan biri icin normal böyle seyler, ilk defada böyle birseyin hadisenin basina geldigini sanmyiorum...

Eee oda hakli Eurovizyonda kazanamayinca, bu sekil gündeme gelmeye calisiyor olabilir...

Tskler paylasim icin

Hadise`ye ahlaksız teklif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise ankete göre birinci teklif yok

Hadise ankete göre birinci teklif yok

HADİSE ANKETTE BİRİNCİ Bakalım gerçekten merak ediyom acaba trt hala anken sonunda birinci olan bu meleğe ne zaman buyur katıl diyecek habere geçiyoruz. CEBIT BİLİŞİM FUARI'NDA HAYRANLARIYLA BULUŞAN HADİSE BURADA MİNİ BİR KONSER VERDİ. Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmesi yönünde düzenlenen anketlerde birinci olan Hadise, 'İki sene evvel de birinci çıkmıştım. Ama TRT'den böyle bir teklif...
  2. Bbg melih'e ahlaksız teklif!

Bbg melih'e ahlaksız teklif!

bbg melih bbg melih biyografi pelin akat biyografi pelin akad BBG'NİN İLK ŞAMPİYONU MELİH, BİR ERKEK YÖNETMENDEN SEVGİLİSİ OLMASI İÇİN TEKLİF ALMIŞ! 'Arım Balım Peteğim' programına katılan BBG’nin ilk şampiyonu Melih, yaptığı açıklamalarla olay yaratacak. Yaklaşık üç senedir İzmir’de bulunan Melih ' İstanbul'un renkli hayatından kaçtım. 10 dakika içinde İzmir’e gitmeye karar verdim ve her...
  3. Hadise ye olumsuz eleştiri

Hadise ye olumsuz eleştiri

mayıs ayında Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısına klibi nihayet çekildi......... HADİSE KÖTÜ KULLANILMIŞ! GÜNAYDIN YAZARI YÜKSEL AYTUĞ HADİSE'NİN EUROVİSİON KLİBİNİ BEĞENMEMİŞ! 'Metin Arolat'ı hem sever hem takdir ederim. Bana göre müthiş bir görsel seçiciliği var. Bugüne kadar ürettiği başarılı klipler ve reklamlar da bunun bir kanıtı. Ama ne yazık ki son...
  4. yeni projelerde Hadise

yeni projelerde Hadise

çok yoğun bir tempoda olan Hadise mayıs ayına kadar koşuştırmacalar içerindeyken yeni teklifler yeni projelerle karşıkarşıya...... HADİSE'YE YENİ BİR GÖREV DAHA... KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY TÜRKİYE'NİN TANITIMI İÇİN SANATÇILARI DESTEKLEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ. GÜNAY 'HADİSE İYİ EĞİTİM GÖRMÜŞ. OLGUN VE MÜTEVAZI. YENİ YÜZÜMÜZ OLABİLİR' DEDİ... Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay...

Sayfayı Paylaş