gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hadise ye olumsuz eleştiri

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

mayıs ayında Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısına klibi nihayet çekildi.........

HADİSE KÖTÜ KULLANILMIŞ!
    GÜNAYDIN YAZARI YÜKSEL AYTUĞ HADİSE'NİN EUROVİSİON KLİBİNİ BEĞENMEMİŞ!

'Metin Arolat'ı hem sever hem takdir ederim. Bana göre müthiş bir görsel seçiciliği var. Bugüne kadar ürettiği başarılı klipler ve reklamlar da bunun bir kanıtı. Ama ne yazık ki son 'ürününü', yani Hadise'ye çektiği 'Düm Tek Tek' klibini görünce hayal kırıklığına uğradım. Aslında klibin tamamını izlediğimi söyleyemeyeceğim. İnternet sitelerine düşen 'klibin bir bölümünü' izleyebildim sadece. Hadise, alev efekti kullanılmış görüntülerinde dans ediyor. Alev topunun içindeki turuncu Hadise'yi bir yandan diğerine ve yukarıdan aşağıya uçuşurken görüyoruz.

Reklamcılıkta 'merak uyandırmak' için 'teaser' denilen çalışmalar yapılır. Ürünü ya da hizmeti 'ucundan azıcık' gösterir, izleyende ilgi ve iştah uyandırırsınız. Sanırım Metin Arolat da 'reklamcılığından' gelen bir refleks ile böyle bir etki uyandırmak istemiş. Ama Eurovision çok farklı bir konsept. Yarışma, final gecesinden çok daha önce kazanılıyor ya da kaybediliyor. İnsanlar internette izledikleri kliplere ya da sanatçıların Avrupa televizyonlarında katıldıkları şov programlarına bakarak çok önceden kime oy vereceklerini belirliyorlar.

Bence Hadise'yi bu kadar örtüp, saklamak pek yerinde bir karar olmamış. Dedim ya, klibin sadece bir bölümünü izleyebildim. Umarım benim izlediğim, sadece taslağı ya da efekt bölümüdür. '

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadise ye olumsuz eleştiri
    işte güzel yıldıza bir eleştiri daha.... ama ne demişler meyva veren ağacı taşlarlar... umarız euruvisionda 1.geliriz ve herkesin ağzı kapanır.......

HADİSE'NİN PRODÜKSİYONU YANLIŞ!
    MÜZİSYEN ÖZDEMİR ERDOĞAN, EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE'Yİ YORUMLADI...

Özdemir Erdoğan'a bir röportajında söylediği, Eurovision'da Hadise'nin Türkiye'yi temsil etmesinin kültürümüze bir hakaret olduğunu anımsatan Oylum Talu, 'Düm Tek Tek'i beğenip beğenmediğini sordu.

Özdemir Erdoğan, 'Düm Tek Tek'i çok beğendim. Esasında Hadise'yi de çok beğendim. Ama Hadise'nin promosyonu ve prodüksiyonu yanlış. Daha ağır-kâmil bir şey olmalıydı, bizim eski deyimle yani' şeklinde konuştu.

Hadise'nin çok güzel kıvırdığını ve göz zevkini hiç rahatsız etmediğini ifade eden Özdemir Erdoğan, Hadise'nin Eurovision'da giyeceği elbise ile ilgili çıkan haberlere atıfta bulunarak, 'O ilk çıktığı blue jeanli kıyafet bence en güzeliydi. Keşke de öyle çıksa' dedi.

Hadise ye olumsuz eleştiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

Sezen aksunun yeni gelin adayı HADİSE

MİTHATCAN'LA BAİRLİKTE BESTE ARARKEN AŞKINI BULDU. HADİSE GÖNLÜNÜ MİTHATCAN'A KAPTIRDI. Muhteşem sesi ve fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şarkıcı Hadise bir taşla iki kuş vurdu. Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun evine yeni albümü için şarkı seçmeye giden Hadise, Mithatcan'ın gönlünü çaldı. Mithatcan, genç şarkıcı için uzatmalı aşkı İlhem'den ayrıldı. Uzun...
  2. Eski ve Yeni Haliyle Hadise

Eski ve Yeni Haliyle Hadise

hadise estetik hadise burun estetiği estetiksiz hali hadisenin estetiksiz hali hadisenin eski Gösteri dünyasında hemen herkesin uydugu kurallardan biridir... Şöhret basamaklarını tırmananlar gün gelir fiziksel görünüşlerinde beğenmedikleri yerleri de değiştirip yeniler. Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise de bu kuralı bozmamış. Soldaki kare Hadise henüz...
  3. yeni projelerde Hadise

yeni projelerde Hadise

çok yoğun bir tempoda olan Hadise mayıs ayına kadar koşuştırmacalar içerindeyken yeni teklifler yeni projelerle karşıkarşıya...... HADİSE'YE YENİ BİR GÖREV DAHA... KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY TÜRKİYE'NİN TANITIMI İÇİN SANATÇILARI DESTEKLEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ. GÜNAY 'HADİSE İYİ EĞİTİM GÖRMÜŞ. OLGUN VE MÜTEVAZI. YENİ YÜZÜMÜZ OLABİLİR' DEDİ... Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay...
  4. İvediği eleştirdi

İvediği eleştirdi

oyuncu Fadik Ataseven alttan alttan Şahana gönderme yaptı...... RECEP İVEDİK'TE ASLA OYNAMAM CİNE5’TE YAYINLANAN CİNE CİTY PROGRAMINDA KEMAL HAMAMCIOĞLU’NUN SORULARINI YANITLAYAN BAŞARILI OYUNCU FADİK SEVİN ATASOY, RECEP İVEDİK FİLMİNDE ASLA OYNAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Atasoy, “Komedi başka bir şey Recep İvedik başka bir şey. Döngel Karhanesi de bir komedi filmiydi onda oynadım. Recep İvedik...
  5. Hadise`ye ahlaksız teklif

Hadise`ye ahlaksız teklif

hadise Neredeyse tüm sanatçılara yapılan ahlaksız teklifi sonunda Hadise de aldı.Teklifi ise Azerbaycanlı bir bakanın yaptığı ögrenildi. Hadise’nin, 10 Temmuz’da Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Yeşil Tiyatro’da verdiği konser öncesinde büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı. Hadise ve ekibi Bakü’deki otellerine vardıklarında Azerbaycanlı bir bakanın oğlu Hadise’ye “Buraya konsere değil...

Sayfayı Paylaş