gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hadise Zayıfladığına Bin Pişman!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Hadise nin zayıflama haberlerine yer vermektedir. O ses Türkiye yarışmasın da jüri üyeliği yapan sanatçı Hadise, yarışmanın yeni sezonun da inanılmaz bir şekil de kilo vererek izleyici ile buluşmuştu. Hatta Hülya Avşar bile Hadise nin zayıflaması ile sivrisinek espirisi bile yapmıştı. Hayranlarını bu kadar kilo vererek şoka uğratan Hadise zayıfladığına bin pişman olduğunu açıkladı.

Birçok kişi kilo vermeye çalışırken, bunu gerçekleştiren Hadise peki neden zayıfladığına pişman birlikte öğrenelim;)

Diyet programı boyunca 13 bin TL. ödeyen Hadise, vücudunun deformasyona uğradığını söylerek, diyet hocası Şeyda Coşkun'la şiddetli bir kavga etti.
    Hadise kendisini 13 kilo zayıflatan Şeyda Coşkun'a isyan edip yollarını ayırdı

Gülşen, Bengü ve Hadise gibi magazin dünyasının ünlülerini zayıflatan diyetisyen Şeyda Coşkun'un başı dertte.

Gülşen'i 2 ayda 12 kilo zayıflatan Coşkun'u şarkıcının spor hocası suçlayıp "Yaptığı sağlıksız ve tehlikeli" demişti.

BU tartışmadan kısa bir süre sonra, verdiği aşırı kiloyla dikkatleri çeken Hadise de Şeyda Coşkun'a ateş püskürdü. Hızlı kilo verdiği için vücudunda kırışma ve sarkmalar oluştuğu söylenen Hadise'nin ünlü diyetisyenle yollarını ayırdığı öğrenildi.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bencede hiç yakışmamış hadiseye hiç beğenmedim :hıh: eski etli butlu hadise daha güzeldi bence :D:D

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eeee ne demiş büyüklerimiz bir dirhem et bin ayıbı örtermiş:D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla katılıyorum, iskelete dönmüş Hadise, eskiden daha hoş bir kadındı :hıh:

MaWiM bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Titan abla sen ne yazdın ben neden göremiyoproum :S

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Eskiden daha güzeldi etli butlu :D suanda hic güzel degil

Hadise Zayıfladığına Bin Pişman! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kucağa oturduğuna bin pişman

Kucağa oturduğuna bin pişman

Keşke el sallasaydım Gülben Ergen, Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... İŞTE BÖYLE BARIŞTILAR Gülben Ergen, Mehmet Ali Erbil ile arasındaki buzları Kıbrıs'ta eritti. Ancak suların durulmasına sevinse de, barışmanın coşkusuyla Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... Sevinç başına iş açtı Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden...
  2. Kadın iradesinin zayıfladığı an

Kadın iradesinin zayıfladığı an

Birçok konuda erkeklerden daha iradeli olan kadınların iradelerine laf geçiremedikleri konu ortaya çıktı. Erkeklerin bir tabak dolusu lezzetli yiyeceğe kadınlardan daha fazla karşı koyabildiği ortaya çıktı. Amerikalı bilim adamlarının yaptığı sonuçları "Proceedings of the National Academy of Sciences" dergisinde yayımlanan araştırma çerçevesinde New York'ta 23 kişiye bir gün...
  3. kadın iradesinin zayıfladığı an!!!!

kadın iradesinin zayıfladığı an!!!!

kadın iradesinin zayıfladığı an!!!! Birçok konuda erkeklerden daha iradeli olan kadınların iradelerine laf geçiremedikleri konu ortaya çıktı. Erkeklerin, bir tabak dolusu lezzetli yiyeceğe kadınlardan daha fazla karşı koyabildiği ortaya çıktı.:f060: Amerikalı bilim adamlarının yaptığı, sonuçları "Proceedings of the National Academy of Sciences" dergisinde yayımlanan araştırma...
  4. Pişmanım..!!!

Pişmanım..!!!

Pişmanlık… Galiba tanıyorum onu. Pişmanım… Açının sinüs değerini negatif almadım, sorum yandı. Kardeşime bağırdım, ürküttüm onu. Dört yanlışımın bir doğrumu götürmesine sebebiyet verdim. Hoş kokulu güzelim çiçeği dalından kopardım. Kaliteyle alakasız bir televizyon programı izledim. Anlatım bozukluğu yaptım, sonrasında düzeltemedim. Değer vermeye değmezlere değer verip, değerin değerini...
  5. bakan bir bakmayan bin pişman melekler

bakan bir bakmayan bin pişman melekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş