gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise'den Olay Yaratacak Pozlar

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hadise, resimleri, yeni albümü, röportajı
    Yeni çıkan albümü ve eski sevgilisi Sinan Akçıl ile olan tartışmaları ile son günlerni en gözde ismi Hadise'den olay yaratacak pozlar kızlar...

Yeni albümü 'Aşk Kaç Beden Giyer?' ile başarılı bir çıkış yakalayan Hadise, Instyle Mayıs sayısına verdiği pozlarla olay yaratacak

Genç şarkıcı Hadise, Instyle dergisinin Mayıs sayısına muhteşem pozlar verdi, çok çarpıcı açıklamalar yaptı:

- Ben piyasa şarkıları peşinde koşan, 'Bu yaz benim yazım olacak,' gibi açıklamalar yapan bir sanatçı değilim. Çok mutlu ve huzurlu bir dönemimdeyim. Şarkıları söylerken sahnenin tadını çıkarmak istiyorum.
    - Evde yalnız olduğumda televizyonu açarım hemen. O kadar az seyredebiliyorum ki, benim için çok ilginç bir olay. Hafta içleri sabah kahvaltım Kellogs, soya sütü ve kivi/elmadan oluşuyor. Kahvemi sütlü içerim. Ama 0.01 yağlı sütlü. Bu sütü yeni keşfettim. Başka bir süt kullandığım zaman kendimi suçlu hissediyorum.
    - Ben ne zaman torun seveceğim?” sözünü çok sık duyuyorum. Ama önce beyaz atlı prensi bulmak gerek.
    - Yemek yemeye bayılıyorum. Haftanın altı günü yediklerime dikkat edersem bir günü canım ne istiyorsa indiriyorum mideye.

- Bazen gece yarısı çıkarım yola. Bana ilham da verir yolculuklar. Kimi zaman yarım saat sürer eve dönerim. Mesela Düm Tek Tek şarkımın sözlerinin bir bölümünü arabada yazmıştım. Evden stüdyoya giderken.
    - Sahnede giydiğim kıyafetlerin hepsini saklıyorum. Bir giyinme depom var. Sığdıramıyorum artık. Gittikçe sayıları artıyor. İlerki senelerde bu kıyafetleri bir yardım vakfı için değerlendirmek istiyorum. Ben kıyafetleri denemeden alırım çünkü deneme kabinlerinden nefret ederim. Işıklar insanı çok kötü gösteriyor

Young bride bunu beğendi.
Hadise'den Olay Yaratacak Pozlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu imzalar olay yaratacak!!! fark istiyorsan gir içeri!

bu imzalar olay yaratacak!!! fark istiyorsan gir içeri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

TATLISES'İN 'PEZ...NKLER' DİYE SÖZ ETTİĞİ KİŞİLERİ CANLI YAYINDA AÇIKLADI: MAHSUN KIRMIZIGÜL, HİLMİ TOPALOĞLU, BURHAN AYDEMİR Yıldız Tilbe Can Dündar'ın NTV'de sunduğu Canlı Gaste programına telefonla bağlandı. Tilbe, Tatlıses ile canlı yayında yaşadığı kavga sonrası tehdit telefonları aldığını söyledi. Tilbe, İbrahim Tatlıses'in p..nkler diye söz ettiği kişilerin de Mahsun Kırmızıgül,...
  3. Sibel Can'ın son albümü için verdiği olay yaratan pozlar

Sibel Can'ın son albümü için verdiği olay yaratan pozlar

sibel canın son hali sibel can 2011 albüm resimleri canın son hali 2011 can albüm resimleri sibel can son albüm, sibel can son albüm 2011, sibel canın son albümü, sibel canın son hali, sibel can yeni albüm, sibel canın yeni albümü, sibel can yeni albüm 2011, sibel canın yeni albümü 2011 Sürekli kilo alıp vermesi ile bilinen güzel sanatçı Sibel Can son albümünün kapak resimleri için poz...
  4. Hadise'den olay klip

Hadise'den olay klip

Hadise'nin "Nerdesin Aşkım" klibi olay yarattı,hadise'den son klip,Hadise'nin olay klibi,Hadise klibiyle damgasını vurdu Sevilen sanatçı Hadise’nin ''Tavsiye'' isimli albümün çıkış parçası olacak olan ''Nerdesin Aşkım''ın Klibi yayınlandı. Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım klibi Başarılı sahne performanslarıyla adından sıkça söz ettiren Hadise, bir yılı aşkın süredir üzerinde...
  5. Facebook'tan olay yaratacak uygulama

Facebook'tan olay yaratacak uygulama

facebook kararı,facebook engeli,facebook fotoğraf engel,facebook alkollü fotoğraf engeli hakkında bilgi Facebook hayata geçirdiği yeni uygulama ile kullanıcıların fotoğraf paylaşmadan önce tekrar tekrar düşünmesini sağlayacak! Facebook geliştirdiği yeni uygulamasıyla olay yaratmaya hazırlanıyor. Facebook'un yapay gerçeklik laboratuvarından Yann LeCun, sarhoş mu, yoksa ayık mı...

Sayfayı Paylaş