gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hadise'nin cazibesi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yoğun tempo içerisinde olan Hadise herün olay oluyor şimdide faklı bir konuda karşımızda Hadise.......
    HADİSE'NİN SEKSİLİĞİ TARTIŞILIYOR
    GAZETECİ SANEM ALTAN, HADİSE'NİN SEKSİLİĞİNİN DOĞALLIĞINDAN GELDİĞİNİ SÖYLEDİ.

CNNTÜRK'te ekrana gelen Reha Muhtar'ın sunduğu 'Çok Farklı' programına konuk olan gazeteci Sanem Altan, Hadise'nin seksiliği hakkında değerlendirmelerde bulundu.

TRT'nin Hadise'nin Eurovision'da söyleyeceği 'Düm Tek Tek' isimli şarkısına çektiği klibinin TRT'de ekrana gelmemesi sansür iddialarına yol açarken, Sanem Altan, klibi çeken Metin Arolat'ın hatalı olduğunu söyledi.

Hadise için 'Çok hoş ve seksi bir hanım' diyen Sanem Altan, 'Onu altını çizerek seksi göstermek aslında işin büyüsünü bozan bir şey. Hadise'yi olduğu gibi kullanabilseydi, zaten klipte yapmak istediği şey ortaya çıkacaktı' diye konuştu.

Hadise'nin seksiliğine de açıklama getiren Altan, 'Ben Hadise'nin seksiliğinin doğallığında olduğunu düşünüyorum. Olduğundan farklı gözükmeye çalışmayan birisi. Açık giyindiği için seksi değil, o elbise ile o rahatlıkta olabildiği için' dedi.

Hadise'nin yılbaşı geccesi Düm Tek Tek şarkısını ilk kez seslendirdiği TRT'deki yayında giydiği kıyafetle de çok seksi olduğunu anlatan Sanem Altan, herkesin Hadise'nin giydiği kıyafetleri üzerinde taşıyamayacağını ve doğallığının onu seksi yaptığını vurguladı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Hadise'nin cazibesi
    Bencede hadisenin çekiciliği doğallığında paylaşımın için teşekkürler canım:)

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadise'nin cazibesi

herkes Hadise'yi konuşuyor...

HADİSE'Yİ KEKLİĞE BENZETTİ!
    ARABESK MÜZİĞİN GÜÇLÜ YORUMCULARINDAN MÜSLÜM GÜRSES, EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE'Yİ KEKLİĞE BENZETTİ...

Hadise'nin 'Düm Tek Tek' şarkısını çok beğendiğini ifade eden Müslüm Gürses, 'Ben evde genellikle belgesel izlerim. Hadise'yi de izlediğim bu belgeseller içindeki kekliğe benzetiyorum' dedi.

Hadise'nin cazibesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğurganlığınızın cazibesi

doğurganlığınızın cazibesi

Hiç aklınıza doğurgan olduğunuz için çekici olabileceğiniz gelir miydi? benim gelmezdi.. İngiliz bilimadamlarına göre, doğurganlığı yüksek kadınlar daha çekici görünüyor. İngiltere’deki St. Andrews Üniversitesi’ne mensup bir grup bilimadamı tarafından yapılan araştırmalar, erkeklerin, doğurganlığı ve östrojen seviyesi yüksek kadınları daha çekici bulduklarını ortaya koydu. Yapılan çalışmalar,...
  2. Sarının cazibesi ...

Sarının cazibesi ...

Bütün renkler arasinda Sari rengi en cok göze batan renktir Meleklerim... Sari, bu neseli günes rengi, kiyafetlerdede cok hos duruyor degilmi :tik:
  3. Sarı Cazibesi

Sarı Cazibesi

Sarı çok tercih ettiğim bir renk değil özellikle elbiselerde fakat buradakiler gerçekten şık görünüyor ve renkleri güzel .
  4. Mavinin Cazibesi

Mavinin Cazibesi

En popüler renklerden biri olan mavinin asaleti ve cazibesini yansıtan modellerden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum.Eğer sizde mavinin tutkunuysanız bu modellere bir göz atmanızı tavsiye ederim:)
  5. Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı!

Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı!

hadise hadise imza günü hadise haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç rengi ve giyim tarzıyla , Oses Türkiye yarışma programında ki jüri üyeliği ve Tarkanla aşk dedikodularına kadar her an ekranlarda olan Hadise, hadise çıkarmaya devam ediyor melekler. :) Bir imza günü için Atakent Arenaparkta hayranlarıyla buluşan Hadise, yoğun izdiham sebebiyle imza gününü yarıda kesmek...

Sayfayı Paylaş