gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HAdisenin doğum günü sürprizi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadise doğum günü o ses türkiye hadise doğum günü süprizi haberleri burada arkadaşlar. Tıpkı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması gibi popüler olan O Ses Türkiye yarışmasında Juri üyesi Hadise'ye doğum günü süprizi yapıldı Melek'lerim. Diğer jurü üyelerinin "iyi ki doğdun" şarkısı ile gözleri dolan Hadise doğum günü süprizine karşı koymasadı ve göz yaşlarını salı verdi Melek'lerim. [​IMG]

“O Ses Türkiye”nin jüri koltuğunda oturan Hadise, doğum gününde programın kulisinde renkli bir sürprizle karşılaştı.

Program ekibi, ünlü şarkıcı için güllerle süslü bir pasta hazırlattı. Pasta, Hadise’nin odasının kapısına bırakıldı. Yarışma ekibi de kapının önünde toplandı. Kapıdan çıkar çıkmaz karşısında pastayı ve ekip arkadaşlarını gören Hadise çok duygulandı. Gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı, arkadaşlarının “İyi ki doğdun” şarkısı eşliğinde pastasının mumlarını üfledi.

HAdisenin doğum günü sürprizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşime doğum günü mesajı değişik doğum günü kutlamaları eşime sürprizi eşine mesajları süprizleri önerileri 23 ekimde eşimin doğum günü... o günü çok değişik ve unutamayacağı bir gün olarak hazırlamak istiyorum... sürprizleri eşimde bende çok severiz.. artık yapacak sürpriz kalmadı. akıl verin bana nolurrr... :(
  3. Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş çok önemli bazı olaylar hakkında kısa kısa bilgiler kızlar... -İbrahim A.S. aşure günü doğdu, nemrut'un ateşinden de aşure günü kurtarıldı. -Musa A.S. firavunun elinden aşure günü kurtarıldı, firavun aşure günü boğuldu. -ALLAH'u Teâlâ C.C., İdris A.S. Peygamberi aşure günü 4. kat semaya kaldırdı. -ALLAH'u Teâlâ C.C., Eyyüb A.S. hastalıklarına aşure günü şifa...
  4. İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

ingilizce doğum günü kutlama ingilizce doğum günü mesajları şarkıları yabancı şarkıları şarkısı İngilizce Doğum Günü Kutlama Mesajları,İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri, Türkçe Anlamları İle Beraber İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri Olakı yabancı uyruklu bir tanıdığınızın yada arkadaşınızı mutlu günlerinde ve tebrik etmek istersiniz. İşte tam sizlere göre ingilizce ve türkçe...
  5. Bebişlerimizizn ilk doğum günü

Bebişlerimizizn ilk doğum günü

bebeğinizin doğum günleri bebeğimize ilk doğum günü fikirleri.Bebeğinizin ilk yaşlarını kutlamak bu özel günleri siz ve dostlarınız için hoş anılar haline getirmek artık çok daha kolay ve eğlenceli bebeğinizin doğum günü organizasyonu için basit tüyolar ve eğlenceli tavsiyeler burda melekler Bebeğinizin İlk Doğumgünü ve Doğumgünü Fikirleri Bebeğinizin doğum günü, sizinle birlikte...

Sayfayı Paylaş