gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise hadise imza günü hadise haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç rengi ve giyim tarzıyla , Oses Türkiye yarışma programında ki jüri üyeliği ve Tarkanla aşk dedikodularına kadar her an ekranlarda olan Hadise, hadise çıkarmaya devam ediyor melekler. :) Bir imza günü için Atakent Arenaparkta hayranlarıyla buluşan Hadise, yoğun izdiham sebebiyle imza gününü yarıda kesmek zorunda kaldı. Haberin detayları şöyle;

Güzel şarkıcı "Aşk Kaç Beden Giyer" adlı albümü için düzenlenen imza gününde izdiham nedeniyle zor anlar yaşadı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı etkinlikte güvenlik görevlilerinin uyarılarını dinlemeyen Hadise hayranları, bariyerleri aşarak şarkıcıya ulaşmak için adeta birbiriyle yarıştı.

Olaylı imza gününü izdihamdan dolayı yarıda kesmek zorunda kalan Hadise'nin yakın korumaları da şarkıcının hayranlarına zaman zaman sert müdahalelerde bulundu. Kalabalık nedeniyle yalnızca 20 dakika imza gününde kalabilen şarkıcının erken gitmesi hayranlarını kızdırdı.

Hadise'nin gitmesinin ardından hayranları sahneye çevrede bulunan mini reklam panolarını atmaya başladı. Bu sırada yaşanan kargaşada bazı gazeteciler yaralandı.

Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise'nin cazibesi

Hadise'nin cazibesi

yoğun tempo içerisinde olan Hadise herün olay oluyor şimdide faklı bir konuda karşımızda Hadise....... HADİSE'NİN SEKSİLİĞİ TARTIŞILIYOR GAZETECİ SANEM ALTAN, HADİSE'NİN SEKSİLİĞİNİN DOĞALLIĞINDAN GELDİĞİNİ SÖYLEDİ. CNNTÜRK'te ekrana gelen Reha Muhtar'ın sunduğu 'Çok Farklı' programına konuk olan gazeteci Sanem Altan, Hadise'nin seksiliği hakkında değerlendirmelerde bulundu. TRT'nin...
  2. Ajda Uludağ'da olay çıkardı

Ajda Uludağ'da olay çıkardı

Ajda Pekkan Uludağ Grand Yazıcı Otel'de verdiği konserde ses ve sahne düzenine öfkelenip sahneyi terk etti. 1500 kişinin bulunduğu balo salonunda tavanın basık, ses sisteminin bozuk ve sahnenin de küçük olmasından dolayı Pekkan sinirlendi. Önce davulcusu Volkan Öktem'e 'Bana yetişemiyorsun' diye kızan Pekkan, sahnede rahat hareket edemeyince 'Beni böyle yerlerde sahneye...
  3. Hadise'nin Acı İntikamı

Hadise'nin Acı İntikamı

hadisenin intikamı Hadise, Hadise Sinan Akçıl, Sinan Akçıl, Hadise'nin intikamı, Popçu Hadise ayrıldığı müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl'dan intikamını almış...Geçiyorum haberin detaylarına :tik: Sinan Akçıl'dan 1 gün önce çıkarttığı albüm şarkılarında eski aşkına gönderme yapan Hadise, şimdi de müzisyenin evinin tam karşısına afişini koydurttu. Çinliler'e işkence konusunda rakip...
  4. Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

şevval sam leman sam Hem oyunculuğu, hem sesi hem de fiziğiyle beğeni toplayan Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı türban karşıtı açıklamları sebebiyle eleştirilere maruz kalmıştı melekler. Bu kez de annesi Leman Sam ile birlikte gittikleri bir mekanda olay çıkaran Şevval Sam mekan sahibiyle kavga etti. İşte haberin detayları... Şevval Sam ile annesi Leman Sam önceki akşam...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş