gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hadise'ye ablası bıçak çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadisenin ablası hadise, ablası, erol köse, bıçak çekti, tartışması, polemiği, resimleri haberleri burada arkadaşlar

Dün ki http://www.meleklermekani.com/magazin/197146-hadisenin-ablasi-erol-koseye-meydan-okudu.html bu haberimizde, Hadise'nin ablası ve Erol Köse hakkında ki polemikten, bilgiler aktarmıştık sizlere... Bu günde Erol Köse'nin "ablası Hadise'ye bıraç çekti" iddiasını yayınlıyoruz Melek'ler.

HADİSE’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz, “Hadise’nin albüm talebini reddettiğim toplantının tanıkları, belgeleri var” diyen prodüktör Erol Köse için “Yalan söylüyor. Elinde bir görüntü veya belge varsa, göstersin” demişti.
    Köse’nin Açıkgöz’e yanıtı gecikmedi. Ünlü prodüktör, Açıkgöz’ün kardeşine bıçak çektiğini de öne sürdü: “Hadise’ye o dönem eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın ricasıyla randevu verdim. Hadise toplantıda ‘Ablam menajerliğimi yapıyor ama beceremiyor. Bir de çok sinirli. Geçen hafta Sinan’dan ayrılmam için bana bıçak çekti’ dedi. Psikolojik olarak yıpranmıştı. Onu stüdyoya gönderdim, ‘Su Akar Yolunu Bulur’ şarkısını okuttum. Ama maalesef beğenmedim. O da kırıldı ve çıktı. Olay yerindeki tüm şahitler konuya vakıf, güvenlik kayıtları da duruyor. Yayınlayacaktım ki avukatım uyardı, özel hayatı deşifre suçu olurmuş.”

Hadise'ye ablası bıçak çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çek

Çek

Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Rüyada size bir çek verildiğini görmek, elinize para geçeceğinin işaretidir. Eğer siz çek veriyorsanız iş hayatında sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada çek, makbuz, imzalı kağıt ve evrak gibi şeyler...
  2. Bıçak

Bıçak

Hizmetçi, yardımcı ve arkadaştır. Keskin bıçak çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya ve faydalı arkadaşa; kör bıçak bunların tersine, Kadının gördüğü bıçak onun sevğidi erkeğe, Erkeğin gördüğü bıçak mal ve güçe, Bıçak yutmak oğul evladından gelecek iyilliğe, Hamile kadının ve onun kocasının gördüğü bıçak erkek çocuğa, Mahkemesi olan kişinin elindeki bıçak sağlam delile, Bıçağın eli kesmesi...
  3. neden ablası ?

neden ablası ?

Bir kadın ANNE sinin cenazesinde bir adam görüyor ve Ona aşık oluyor. Tam 1 ay sonra bu kızımız ablasını öldürüyor? Sizce Neden Ablasını öldürüyor? Not : FBI'nın bu sorusuna seri katiller tereddütsüz doğru cevabı vermiş. Eğer bu soruya doğru cevap veriyorsanız en yakın karakola teslim olunuz!... :)
  4. Hadise'ye Yunanistan'da Dansözlü Karşılama

Hadise'ye Yunanistan'da Dansözlü Karşılama

hadisenin evi hadisenin evinin içi evini göster hadiseninevi evinin içini göster MOSKOVA'DA MAYIS AYINDA YAPILACAK 54. EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASINDA “DÜM TEK TEK” ADLI ŞARKISIYLA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, YUNANİSTAN'IN EUROVİSİON'A KATILACAĞI ŞARKININ SEÇİLECEĞİ PROGRAMA KONUK OLMAK ÜZERE ATİNA'YA GİTTİ. Atina Elefterios Venizolos havaalanında bir Yunan özel televizyon...
  5. Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

hadise haberleri, acun haberleri, o ses türkiye hadise Sevgili melekler, Acun Ilıcalı Hadise'ye öyle bir kıyak yaptı ki! Daha önce bazı haberlerde çıkan Hadise'nin O ses Türkişye'den kovulduğuyla ilgili haberler fos çıktı. Bilakis, Hadise Acun'dan O ses Türkiye jüri üyeliği için müthiş bir de zam kaptı! Yeni sezon O Ses Türkiye'de Hadise'nin yeniden jüri üyesi olup olmayacağı...

Sayfayı Paylaş