gebe
  1. hadisembenim

hadisembenim Forum Okuru

Hadiseye Mesaj gönder Hadiseye yorum yaz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hadisembenim tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım Ben Hadise hayranıyım Siteniz aracılığı ile ben birşey başlatmak istiyorum. Hadiseye Mesaj ve yorum yazmak isteyenler benim yazıma misafir olarak ta yazabilirler. Ben ilk olayım ve yazayım. En büyük kadtın sitelerinden birisiniz bende yazmak istiyorum :) DEĞERLİ HADİSE;

Seni çok ama çok seviyorum ingilizce seslendirdiğin parçaları, saçını gözünü duruşunu ve gülüşünü ben senin herşeyini ama herşeyini seviyorum. Adım Buse ve ben de bir gün senin gibi olmak istiyorum. Belki birgün bu mesajımı olursun aşşşşşşşşşşşşşşşksın sen aşk

BUSE

2. aşkıfeza

aşkıfeza Forum Okuru

hadiseabla ben senin yaz günü şarkınabayılıyorum herkesten dahaçok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yazan.. aşkı feza

Hadiseye Mesaj gönder Hadiseye yorum yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadİs Ve Hadİselerde Vesİle Örneklerİ

Hadİs Ve Hadİselerde Vesİle Örneklerİ

Vesile, iddia edildiği gibi Yüce Yaratıcı’ya başkasını ortak etmek değil, onun sevdiklerini aracı ederek ilahi huzura derdimizi arz etmektir. Vesile, nefsi aradan çıkarıp sevgilileri aracı yapmaktır. Vesile, yolu bilenle hedefe varmaktır. Vesile, aşıkların ağzı ile Allah’a yalvarmaktır. Vesile, dostların diliyle derde derman aramaktır. Bu haliyle vesile, Allah Rasulünün tavsiyelerinde de yer...
  2. Hadiseye konuşma yasağı geldi

Hadiseye konuşma yasağı geldi

3 ŞARKI HAZIRLAYACAK MAYIS AYINDA RUSYA'NIN BAŞKENTİ MOSKOVA'DA DÜZENLENECEK 54'ÜNCÜ EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, 6 KASIM'DA TRT İLE İMZA ATIP AÇIKLAMA YAPACAK. O tarihe kadar hiçbir açıklama yapamayacağını söyleyen ünlü şarkıcı, şu sıralarda Belçika'da ailesiyle birlikte yaşıyor. 23 yaşındaki genç şarkıcı 'Belçika'dan da benim Eurovision'a katılmam...
  3. herkes hadiseyi konuşuyor

herkes hadiseyi konuşuyor

mayıs ayı ve sonrasına kadar gündemde kalacak olan haside gerek röportajları gerek yaptığı hazırlık çalışmaları ile halkın yoğun ilsine maruz kalıyor..... RÖPORTAJI VİDEOSU REKOR KIRDI! HADİSE'NİN EUROVİSİON TV'YE VERDİĞİ RÖPORTAJIN VİDEOSU, İNTERNETTE KISA SÜREDE 38 BİN KERE TIKLANDI. HAYRANLARI, HADİSE'Yİ ÇOK SEMPATİK BULDU.. Türkiye'yi 'Düm Tek Tek' şarkısıyla Eurovision'da temsil...
  4. HAdisenin doğum günü sürprizi

HAdisenin doğum günü sürprizi

hadise doğum günü o ses türkiye hadise doğum günü süprizi haberleri burada arkadaşlar. Tıpkı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması gibi popüler olan O Ses Türkiye yarışmasında Juri üyesi Hadise'ye doğum günü süprizi yapıldı Melek'lerim. Diğer jurü üyelerinin "iyi ki doğdun" şarkısı ile gözleri dolan Hadise doğum günü süprizine karşı koymasadı ve göz yaşlarını salı verdi Melek'lerim....
  5. Kıyamete kadar olacak önemli hadiseler

Kıyamete kadar olacak önemli hadiseler

Söz, Peygamber Efendimiz aleyhissalâtu vesselâmın: Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: “Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Nefsim kudret elinde bulunan Allah’a yemin olsun ki, îmâmınızı öldürmedikçe, kılıçlarınızı birbirinize kullanmadıkça, dünyanıza kötüleriniz varis olmadıkça kıyamet kopmayacaktır.” (1) Ebû Mûsâ radiyallahü anh anlatmıştır: Resûlullah Efendimiz...

Sayfayı Paylaş