gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Hadiseyi Böyle Görenler Çok Şaşırdı...Neden mi? İşte Cevabı....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hadise Haberi Hadise Konseri

Hadiseyi hep açık saçık minilerle değişik kostümlerle sahnede görmeye alışkın olduğumuz durum son konserinde değişti...Hadise pantolonla konser verdi..Görenler şaşırmadı değil hani....Hadise bu ne yapacağı belli olmaz...:)

Hadise'yi Böyle Görenler Çok Şaşırdı

Konserlerine giydiği mini etekler ve verdiği frikiklerle damga vuran Hadise, son konserinde bu geleneğini bozdu.

Konserlerinde frikik vermesine alıştığımız Hadise bu sefer hem gazetecileri hem de konseri izlemeye gelen seyircileri şaşırttı. Hadise bu konserinde sahneye pantolonla çıktı.

13. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahne alan Hadise 40 bin kişiyi coşturdu.

Konserlerine giydiği mini etekler ve verdiği frikiklerle damga vuran Hadise'nin son konserinde pantolon giymesi dikkatlerden kaçmadı.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hadise sevilen şarkılarını seslendirdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün bu festivale sahne alan sanatçılar halkın oyları ile belirlendiği söyleyerek, "Büyükçekmece halkının tercihlerine her zaman güvenmişimdir. Bu akşamda Hadise hanımın muhteşem performansıyla Büyükçekmece halkı beni bir kez daha tercihlerinde yanıltmadı" diye konuştu.

Sahne şovuyla binlerce Büyükçekmeceliyi kendine hayran bırakan Hadiseyi çok sayıda yabancı konukta izledi. Büyükçekmece'de ilk kez sahne alan Hadise, "Bilseydim daha önceden Büyükçekmece'ye gelirdim. Sanatçıya ve sanata olan saygınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim" dedi.

MANİSA'DA OLAY YARATMIŞTI

Manisa'nın ilk alışveriş merkezi Magnesia'nın açılışının ikinci gününde Hadise, giydiği kıyafetle nefes kesmişti. Konser sırasında havanın da azizliğine uğrayan Hadise verdiği frikiklerle manşet olmuştu.

Hadiseyi Böyle Görenler Çok Şaşırdı...Neden mi? İşte Cevabı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derimiz neden mi yaşlanır? işte cevabı...

derimiz neden mi yaşlanır? işte cevabı...

Genlerimiz yaşlanma sürecimizin hızını belirliyor. İçsel yaşlanma doğal yaşlanma süreci olarak da tanımlanabiliyor. Bu, yirmili yaşların ortasından başlayarak ilerleyen bir süreç olarak değerlendiriyor. Yaşlanma cilde güç ve esneklik sağlayan yapı taşlarından kolajen ve elastin sentezinin azalmasıyla... Araştırmalar derimizin genetik yani içsel ve çevresel faktörlerle ilişkili olarak...
  2. Erkekler Neden Aldatır?İşte Cevabı...

Erkekler Neden Aldatır?İşte Cevabı...

Konuya geçmeden önce şunu belirtmeliyim ki hiçbir kadın daha da doğrusu hiç kimse aldatılmayı hak etmiyordur.Fakat toplum olarak erkeklerin kadınları aldatma olayı daha masum bir gözle görülmektedir hatta erkek adam aldatır diye bir düşünce bile vardır. Peki erkekler neden aldatır? Bununla ilgili eminim ki türlü türlü cevaplarınız olabilir şu şu yüzden diye ama şimdi sizlere vereceğim cevap...
  3. Rakı ne işe yarar ? Cevap çok ilginç....

Rakı ne işe yarar ? Cevap çok ilginç....

Rakı ne işe yarar... Bende başlığı gördüğmde ben alkole karşı bi insanım amann ne işe yararsa yarar dedim ama okuduktan sonra en azından pek te fena bi sonuş olmadıgına vardım.... Mantık çok güzel çakıl taşı kum ve kavonoz üçlüsü.. umarım sizlerde beğenirsiniz... :raila: Bir felsefe profesörü sinifta,önünde bazi malzemelerle ögrencileriyle ders yapiyordu.Önce önündeki bos bir kavanozu 2cm...
  4. Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

beren saat kenan doğulu birlikte mi beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, dün yaptığımız Beren Saat Kenan Doğulu Birlikte mi haberinden sonra bugün nihayet beklenen açıklama Kenan Doğulu'nun menajerinden geldi. Haber şöyle; Beren Saat'in adı geçtiğimiz günlerde ünlü popçu Kenan Doğulu ile anılmaya başlanmıştı. Taraflar ne inkar etti ne de kabul edip açıkladılar....
  5. Ters ilişki haram mı değil mi işte cevaplar

Ters ilişki haram mı değil mi işte cevaplar

Kadına arka organdan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki, livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır. Cenab-ı Hak buyuruyor: "Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan...

Sayfayı Paylaş