gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hadise'yi Her Bulan Öpüyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Beyaz ve Yılmaz Erdoğan'ın ardından İbrahim Tatlıses de programına konuk olan Hadise'yi öpmeden bırakmadı.

Eurovision'da ülkemizi temsil edecek olan Hadise ve ünlü sanatçı Serdar Ortaç, önceki gün İbo Şov'a konuk oldu. Programda Hadise'nin hareketli şarkılarına eşlik eden İbrahim Tatlıses, seyircilerin ısrarı karşısında dayanamayarak Hadise'nin yanağına öpücük kondurdu. Programın ilerleyen bölümlerinde Tatlıses; Hülya Avşar'ın yoğun bakımda tedavi gören annesi Emral Avşar'ı ziyarete gittiğini söyledi ve "Kızları onun için Amiral diyor, inşallah amiral gemisi batmaz" diyerek şifa diledi. Tatlıses, ayrıca kendisine yazdığı mektupta, "Hiç kimseden çekinmeden yaptığınız cesur açıklamaları rahmetli eşim Sakıp Bey'e benzetiyorum" diye yazan Türkan Sabancı' için 'Akdeniz Akşamları' adlı şarkıyı seslendirdi. Serdar Ortaç hastalığıyla ilgili açıklama yaptı. Kendisine MS teşhisi konulmadığını, damar tıkanıklığı olduğu için günde iki saat ayak tabanlarına elektrik verildiğini söyledi.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hadise'yi Her Bulan Öpüyor
    vallah güsell bayan öpülmez mii..erkek olsam bende öperdiim:hhh:

Hadise'yi Her Bulan Öpüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

yüreğinden öpüyorum sözleri öpüyorum mesajları Uzaklara çekilipte bana Hadi yaz diyorsun ya... İki kelimeyi birleştiripte Bir cümle yapamıyorum,elimdeki harflerden.. Sana ulaşabilmenin heyecanı basıyor özlemlerimi, Kalkıpta yüreğimi telaşa veriyorlar, Tutuşuyorum. Sana benden yakın olacakları için Okuduğunda gözlerini görecek olan harfleri kıskanıyorum. Aklımdan çocukça şeyler...
  3. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  4. Her şeye çare bulan çare olan dua arıyorum

Her şeye çare bulan çare olan dua arıyorum

Arkadaşlarım melekler selamlar, Ramazan ayına çok az kaldı acaba sizin bildiğiniz sırlı bir dua var mı her şeye çare tüm sıkıntıları giderecek güzellikte birm dua arıyorum. Şimdiden herkese hayırlı Ramazan'lar diliyorum. Zeynep Sıla

Sayfayı Paylaş