gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hadisey'le ilgili şok haber!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hadiseyle ilgili haberler sinan akçılın evinin önündeki hadise posteri hadise, sevgilisi, afiş, şok haber, haberleri, ayrıldığı sevgilisi, sinan akçıl,

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde size bir haber sunmuştuk. Şarkıcı Hadise'nin afişlerini ayrıldığı sevgilisinin evinin önüne astığını açıklamıştık. Zira şimdi ise o haberle ilgili şok bir haber daha sunuyoruz Melek'ler. Meğerse Hadise afişleri yanlış yere asmış, yazık olmuş valla :D:D:D:D

'Kalp Sesi' adlı albümünü çıkaran besteci Sinan Akçıl, Radyo
    Klas'taki 'Michael Show'a katıldı. Akçıl programda; ex aşkı Hadise'nin albüm posterinin, yaşadığı Astoria Residence'ın önüne asıldığı haberleriyle ilgili olarak şöyle konuştu:

KESİN BİRİNCİ OLURDUM

Evet, Astoria'da stüdyom var. Ama Hadise'nin albüm billboard'u ters tarafta asılı. Çünkü dairem o tarafa bakmıyor!" Canlı yayında söz Eurovision'dan açılınca; ünlü besteci, "Bana teklif gelse; 'Atma' adlı şarkımla katılırdım ve kesin birinci olurdum" dedi.

Sinan Akçıl, DJ Michael'ın "Bugüne kadar sizi en çok duygulandıran şarkınız hangisi?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Biri Bana Gelsin'i yazdığımda ağlamıştım. Beni en çok etkileyen şarkı buydu..."

Programın sonlarına doğru; DJ Michael Kuyucu, Sinan Akçıl'ın eski besteleriyle ilgili bir yorum yaparak, "Bence sizin en kötü besteniz Hadise'nin seslendirdiği 'Evlenmeliyiz" dedi. Akçıl ise "Evet, en kötü bestem 'Evlenmeliyiz" diyerek, Michael'a katıldı.

Young bride bunu beğendi.
Hadisey'le ilgili şok haber! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Davranla ilgili haber

Cem Davranla ilgili haber

Cem davarn ve İlknr soydoşın sevişme sahnesi büyük bi yankı uyandırdı Cem davarn bu yüzden sevgilisinden ayrıldı.Filmin adı ise Avrupalı
  2. gülben ergeni şok eden haber

gülben ergeni şok eden haber

gülben ergenle ilgili son haberler gülben ergenle ilgili en son haberler ergenin ikizleri tüp bebek mi ergenden ergenin ikizleri tüp bebekmi Gülben Ergen'i şoke eden haber! Hamile olduğunu öğrenince şaşıran Ergen şimdi de çifte sürprizle karşılaştı. Doktorun söylediklerini duyduğunda kulaklarına inanamadı... Sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenen Gülben Ergen doktor kontrolünde ikinci...
  3. Michael Jackson ile ilgili şok iddia

Michael Jackson ile ilgili şok iddia

Michael Jackson öldükten sonra bile hakkındaki iddilar bitmedi... İngiliz Daily Star gazetesi ünlü sanatçı Michael Jackson'ın geceleri çocuk boyutunda porselen bir bebekle yattığını yazdı. Ölüm olayını araştıran polisler üzerine elbise giydirilmiş porselen bir kız oyuncak bebeği sanatçının yatağının üzerinde buldu. Sanatçının ölümünden önceki günlerine istinaden tutulan raporuna göre,...
  4. Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı

Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı

lelya ile mecnun dizisi ushan çakır ezgi asaroğlu dayak olayı fotoları haberleri burada arkadaşlar. TRT 1 dizilerinden Leyla ile Mecnun dizisi dayak olayı ile skandal yaptı Melek'lerim. Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularından Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu dayak haberleriyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı Melek'lerim. Dizi setinde Leyla ile Mecnun dizi oyuncularından Ushan Çakır, rol...
  5. Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar!

Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar!

Bu konu; Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının sansasyonel isimlerinden birisi olan yapımcı Erol Köse yine açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlüler dünyasıyla ilgili yaptığı bu açıklamalarla şimeşekleri üstüne çekeceğe benzeyen Erol Köse'nin yaptığı dudak uçuklatan açıklamalar bakın nelermiş... Ona kızan kadar...

Sayfayı Paylaş