gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hafif ve lezzetli bir tatlı

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

malzemeler: bir paket krem şanti " su bardağı soğuk süt
    " paket kakao bisküvi
    yapılışı:
    bir paket krem şantiyi bir su bardağı soğuk sütle çırp.içine bisküvileri eşit parçada

hafif ve lezzetli bir tatlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok kolay ve hafif bı tatlı...

cok kolay ve hafif bı tatlı...

hafif tatlı çeşitleri kolay tatlılar kolay tatlı çeşitleri hafif ve tatlılar ve mrb melekler...sizee benım cok sık yaptıgım bı tatlıyı tarıf etmek ıstıyorum ustelık cok kolay ve hafıf.. malzemeler 1 paket etımek 1 adet 3u 1arada nescafe 1 bardak un 1 bardak seker 1 adet damla sakızı 1 pake cıkolata sosu 1 lt sut.. 1/3 katı yag bir paket etımek sıgacagı sekılde derın borcama...
  2. Lezzetli ve güzel bir kahve pişirmek için...

Lezzetli ve güzel bir kahve pişirmek için...

rüyada kahve yapmak rüyada kahvenin taşması kahve pişirmek türk kahvesi pişirmek türk kahvesi yapmak Hanımlar genç kızlar eşinize mükemmel bir kahve yapıp gönlünü fethetmek istermisiniz?işte size güzel kahve yapmanın yolu... Peki ya siz bekar genç hanımlar sizde güzel kahve yapmayı öğreninki zira sizi istemeye geldiklerinde kahveyi annaenize yada ablanıza gerek kalmasın ve kayıvalide adayınızı...
  3. Hafif tatlı (lokum tadında)

Hafif tatlı (lokum tadında)

sütle yapılan hafif tatlılar çilekle yapılan tatlılar Bebeğinin tatlı tarifleri içine girmesi gereken bir tarifim var po kadar hafif ki tıpkı lokum tadında :) Hee hepsini yedirme sakın çocuga :) bırak az da sana, bana kalsın:) yupis HAFİF TATLI (LOKUM TADINDA) Malzemeler: 1 lt süt 2 bardak un 1 bardak şeker 125 gr margarin yarım paket petübör bisküvi, çok az ceviz içi 3 - 4 adet muz...
  4. Hafif Meyveli ve Sütlü Tatlı Tarifleri Buyrun

Hafif Meyveli ve Sütlü Tatlı Tarifleri Buyrun

Sütlü Ve Meyveli Tatlılar Sütlü Ve Meyveli Tatlı Tarifleri Sevgili melekler, yazın bu sıcak günlerinde canımız sürekli soğuk içecekler ve yiyecekler istiyor. Soğuk mevsim meyveleri yanında dondurmadan başka bir alternatifimiz de sütlü ve meyveli tatlılar. Bu yazımızda serinletici birşeyler yiyerek tatlı ihtiyacını gidermek isteyenler için sütlü ve meyveli tatlı tarifleri vermek istiyoruz...
  5. Hem Hafif Hem Lezzetli Kabak Çorbası Tarifi...

Hem Hafif Hem Lezzetli Kabak Çorbası Tarifi...

Kabak Çorbası Nasıl Yapılır Nefis Kabak Çorbası Tarifi Hem lezzetli hem hafif hem de kolay bir çorba tarifi isterseniz buyrun kabak çorbasına....Kabak çorbası nasıl yapılır sizinle paylaşıyorum...Sofralarınızdan neşe ve lezzet bereket hiç eksik olmasın.... Malzemeler: 1 orta boy soğan 2 diş sarımsak 6-7 orta boy kabak 1 su bardağı yoğurt 2 su bardağı süt 1-2...

Sayfayı Paylaş