gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hafıza kartının şifresini nasıl kırabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşım telefonundaki hafıza kartının şifresini unutmuş.Acaba bu şifreyi nasıl kırabiliriz? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    6630 veya 6680 için;1.Kilitli Hafıza kartını 6630 tak Ve kartı biçimlendir Hepsi bu kadar şu anda Küçük hafıza kartlarını Çözebilirsiniz fakat bir 6630'un içini açık kapak sivicini Kilitli tutarsanız büyük hafıza Kartlarınıda çözebilirsiniz
    2.Telefonu açıp pin kodunu giriyorsunuz Telefon açıldıktan sonra şifreli kartı takıp kapagı kapatıyorsunuz Kapağı kapatmadığınız taktirde kartı tanımaz zaten Kapagı kapatır kapatmaz şifre isticek iptal dedikten Sona hafıza kartı bölümüne girip hafıza kartını biçimlendir.Diyorsunuz ve biçimlendirme başlıyor işlem Bittikten sonra karttaki şifre kalkıyor..

6600 'da İlk önce c:\system klasörünün içinde mmcstore diye bi dosya bulunuyo.bunu herhangi bi dosya yöneticisiyle pc ye yollayın ve pc de not defteri ile açın.oradaki bütün bilgileri silin ve sadece 0630785 1.1 yazın.eğer telefonunuzda bu dosya yoksa pc de bole bi dosya yaratıp dediğim şeyi oraya yazın ve kaydedin.daha sonra telefona gönderin.bu dosyayı telefonunuzdaki herhangi bi dosya yöneticisi programı ile yine c:\system klasörüne kopyalayın.

Daha sonra her yerde gezen MMCPWD programını telefonunuza kurun.orda restore diyin.daha sonra success dedikten sonra çıkın.

Daha sonra extradan hafıza kartına girin ve şifre olarak nokta girin(yani 1 tuşuna 1 defa basın) ve tamam deyin.Böylece hafıza kartının şifresi kırılmış olucak.

hafıza kartının şifresini nasıl kırabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

hafıza nasıl kaybedilir kalp krizi sonrası hafıza kaybı Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum....
  2. Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

msn şifresi, nasıl değişir, anlatımı, açıklaması, izahı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim ki msn şifrenzi unuttunuz,ya da biri msn şifrenizi öğrendi ve siz onun,sizden habersizce sizin msninizi açtığını farkettiniz.Şifreyi değiştirmeniz lazım.Nasıl mı yapacaksınız? Msn şifresi değiştirmek için Öncelikle BURADAN giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra çıkan oturum...
  3. Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak bilgisi olacak olanları bu sayfaya bekliyorum.
  4. kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim

kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim

Bana da yardım ederseniz çok sevinecem. Ben hafıza kartımı pcye takıyorum biçimlendir diyorum ama hata veriyor. Ne yapacam şimdi ?
  5. Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi değiştirmem lazım, arakdaş öğrendi ama nasıl değiştirecem zaten yeni açmıştım hesabı yardım edermisiniz acil ...:S

Sayfayı Paylaş