gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hafıza kartları oyunu

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.e-oyunlar.com/hafizakartlari.htm

Aynı kartları bulup açtırıyoruz iyi eylenceler....

:amigo:​

2. karasevdali

karasevdali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden güzel tskler

Hafıza kartları oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hafıza Testi

Hafıza Testi

'Hafızamı kayıp mı ediyorum?' Son günlerde, herkesi en çok korkutan konu bu. O kadar çok şey öğrenmek zorundayız ki, belleğimiz yetmiyor. Peki hafıza bu bilgileri nasıl depoluyor ve neden bazılarımızınki daha kuvvetli? Öyle bir çağdayız ki, bilgiler ışık hızıyla değişiyor. Hatta o kadar ki bu bombardıman yüzünden birçoğumuz 'hafıza yetersizliği' içinde kıvranır olduk. Bunu biz değil,...
  2. SD veya CF hafıza kartlarınızı Harddisk olarak kullanın ; SD/CF to IDE adaptörleri

SD veya CF hafıza kartlarınızı Harddisk olarak kullanın ; SD/CF to IDE adaptörleri

Hafıza kartları ister SD olsun ister CF herhangi bir mekanik bileşen içermedikleri ve bilgiyi enerji kesildikten sonra dahi saklayabilmeleri ile çalışma mantığı ve kullanım alanları açısından benzerlikler gösterirler. Hafıza kartları, taşınabilir sabitdisklere göre darbeye karşı daha dayanıklıdırlar ve sistemden daha az enerji çekerler. Anlık aktarılabilecek bilgi miktarı az olsada, bilgiye...
  3. Hafıza ve Hafıza Sorunları

Hafıza ve Hafıza Sorunları

İnsanların genel olarak şikayet ettiği konulardan birisi hatırlamanın güçlükle sağlanabildiği durumlarda, öğrenilen bilgilerin kısa süre içersinde unutulmasını da kapsayan, gereken yerlerde öğrenildiği zannedilen bilgilerin ortaya çıkmaması durumunda hafıza zayıflığı diye adlandırılan durumdur. Kısaca hafızayı tanımlamak gerekirse, hafıza bir insanın aklında tutabileceği birçok şeyden daha...
  4. Aynı Kart Oyunu

Aynı Kart Oyunu

aynı kart oyunu Play tuşu ile başlıyoruz ve aynı kartları bulmaya çalışıyoruz.Hadi bakalım kolay gelsin.... :grouphug: Aynı Kart oyunu, oyunu oyna :amigo:
  5. kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim

kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim

Bana da yardım ederseniz çok sevinecem. Ben hafıza kartımı pcye takıyorum biçimlendir diyorum ama hata veriyor. Ne yapacam şimdi ?

Sayfayı Paylaş