gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

'hafızamdaki hiçbir şeyi silmem'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

'KAVAK YELLERİ' DİZİSİNİN GENÇ OYUNCUSU DİDEM İNSELEL, NAM-I DİĞER 'GÖNÜL HOCA' KENDİSİNİ HÜLYA DERGİSİNE ANLATTI.. * Çılgın bir tip değilim, çok isterim çılgın bir tip olmayı aslında, ama yapımda yok herhalde.
    * Kendimi üç kavramla tanımlasam, 'hayvansever, evcimen ve de kendine zarar verecek kadar merhametli' derim. * Bir starla dünyaya açılmaya gerek yok, bana Şener Şen yeter. Her şeyimi sevdiklerime anlatmayı sevdiğim için, özel bir terapiste hiç ihtiyaç duymadım.

* Birinin arkasından konuşurken yakalansam, kafamı gömecek kum ararım.
    * İnterneti ve cep telefonunu bulanlar bence yüzyılın dahileri... Kanser tedavisini bulacak olanlar da bu sıralamaya girecekler.
    * Eğer bir zaman makinesi olsam 70'li yılların İstanbul'una gidip, annemle iki yakın arkadaş olmak isterdim.
    * Hayatınıza dair hafızanızdan bir şeyi silmemi isteseniz hiçbirini silmem. Arada bir onları hatırlamak hayatı daha değerli kılıyor. * Hayatımda tutku da sevgi de olsun isterim. Birinin eksikliği dengeyi bozar.
    2 saat önce..
    kaynak:haberler.com

'hafızamdaki hiçbir şeyi silmem' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hafızanın İşleyişi

Hafızanın İşleyişi

laroksil yan etki laroksil nedir içeriği kullananlar Genel hafıza Hayatınızın tüm alanlarında kullanabileceğiniz güçlü bir hafızaya sahip olmaya hazır mısınız? Güçlü bir hafızayı gerçekten istiyor musunuz? Bunu gönülden, heyecanla, tüm kalbinizle istemelisiniz. Şu halde doğru yerdesiniz. Sizi tebrik ediyor ve mutlulukla karşılıyoruz. Bu işi kolaylıkla ve çok yorulmadan gerçekleştirebilme...
  2. Hafızayı Kaybı

Hafızayı Kaybı

Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Hayatınızı seminer vererek kazanıyorsanız, bu durum tam...
  3. Her Şeyi Olan Hiçbir Şeysiz Kadınlar!

Her Şeyi Olan Hiçbir Şeysiz Kadınlar!

Ne güzel ve ne kadar anlamlı bir başlık değil mi.Bir kadın düşünün herşeyi var herşeye sahip ancak yine de hiç bir şeyi yokmuş gibi yaşıyor.Herşeye sahip olduğunu sanan kadınlar aslında hiç birşeye sahip değilsiniz.... Her Şeyi Olan Hiçbir Şeysiz Kadınlar! Ne kadar sorunlu bir toplum haline geldik, mutsuzluğa bahane bulmak mutluluğa bulmaktan daha kolay oldu. Sizce de garip değil mi?...
  4. Hafızanızı Güçlendirin

Hafızanızı Güçlendirin

şte hafızanızı güçlendiren bazı besinler… -Havuç: Hatırlama yeteneğimizi arttırır, çünkü havuç beyin metabolizmasını canlandırır. Bir şey ezberlerken bir ufak tabak sıvı yağlı havuç salatası yiyin. -Ananas: Tiyatro sanatçılarının ve müzisyenlerin ihtiyacı olan bir meyvedir. Örneğin uzun bir metin ezberleyebilmek için fazla miktarda C vitaminine ihtiyaç vardır. Ayrıca önemli bir eser...
  5. hafızayı kuvvetlendirmek için dualar

hafızayı kuvvetlendirmek için dualar

hafızayı güçlendirmek için dua, hafızayı kuvvetlendirmek için dualar hafızayı güçlendiren dua Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda sınav zamanlarında ve her an okuypta hafızamızı güçlendirdiğimiz duaları paylaşıyoruz. Evet aynen öyle hafızayı güçlendiren kuvetlendiren dualar burada Melek'ler:) Hafızayı kuvvetlendirmek için okunacak dualar Hz. İbnu Abbâs (r.â.) anlatıyor: "Hz. Ali...

Sayfayı Paylaş