gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hafızayı Zayıflatan İçecek

Konu, 'Psikiyatri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşırı alkol tüketimi hafızayı zayıflatıyor Northumbria ve Keele Üniversiteleri tarafından yaşları 17 ila 19 arasında değişen gençler üzerinde yapılan bir araştırma, aşırı alkol tüketiminin gençlerin hafızalarına zarar verdiğini gösterdi. Araştırmacılar, artık 12 yaşındaki çocukların bile alkol tedavisi gördüğüne dikkat çekti. Alkol tüketen gençlerde, daha 20'li yaşlara gelmeden, önemli hafıza bozuklukları gözlendiği belirtildi.

Hafızayı Zayıflatan İçecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  2. Hafızayı Kaybı

Hafızayı Kaybı

Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Hayatınızı seminer vererek kazanıyorsanız, bu durum tam...
  3. Göbek Eritici Zayıflama İçecekleri

Göbek Eritici Zayıflama İçecekleri

zayıflama içecekleri göbek eritici göbek eritici bitkiler zayiflama icecekleri zayıflatma sorunu olanlar buraya Göbek eritici, karın yağlarını yakıcı ve iştah kapatıcı içeklerden söz edelim biraz. Bu içecekler göbeklenme sorunu olanlar için özel bir yere sahip. Bu göbeklenme derdi özellikle evde haraketsiz yaşam süren ev hanımlarında var. Bir de doğum yapınca göbek iyice büyüyor. İşte ev...
  4. içecekler

içecekler

merhabalar içeceklerde kahvelerde bardakların kenarında veya başka içeceklerde bardaklarda şekiller oluyor o şekillerin nasıl yapıldıgını bilenler lütfen yazabilirler mi şimdiden teşekkürler.....
  5. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)

Sayfayı Paylaş