gebe
  1. minerwa

minerwa Forum Okuru

hafızayla ilgili ilginç bir test..

Konu, 'Testler' kısmında minerwa tarafından paylaşıldı.

ilginç testler ilginç bir test en testler görsel ilginc görsel hepinis mal sınısss malloviçlerr yapmayın testi iğren *** gibiii

Son düzenleme: 14 Şubat 2010
  2. minerwa

minerwa Forum Okuru

Ce: hafızayla ilgili ilginç bir test..
    benim hafızım berbatmış lan ben ne mal mışım yahuu ben bi salak bi malımmm ben orospuyum piçin tekiyim kaşarımm bennn

Son düzenleme: 14 Şubat 2010
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ana ben hafızamı hiç iyi bilmezdim yav:busted_blue: 1 partide 3 yanlış 2. partidede 3 yanlışım var diğerleri hep doğru çıktı la valla aferim bana:second: hafızam eyimiş:lever:

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

1. bölümden 2, 2.bölümden 2.. son bölümden hiç yanlışım yok.. tam anlamadım sonuçlarda ilk tabloda %87 diyo:D 2. tabloda da %95 diyo:) hangisi doğru:D

5. DİLAYYY

DİLAYYY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk bölümde 3 ikinci bölümde 2 son bölüm de hiç yanlışım yokk:)hafızam çok ii galiba...:melek:

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: hafızayla ilgili ilginç bir test..

e bu resimler ilerlemio :D

7. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hafızayla ilgili ilginç bir test..
    oley hepsi doğru ama bitanesini kızım söyledi genede iyi hafızam varmış aslında görsel hafızam iyi deyildir neyse genede hepsini bildim....:))

hafızayla ilgili ilginç bir test.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyabetle ilgili diğer testler..

Diyabetle ilgili diğer testler..

diyabetle ilgili resimler diyabetle ilgili videolar sloganlar görseller İdrar Şekerinin Kontrolü:idrarın şeker için kontrolü kan şekerinin tahmini için kullanılabilecek en hassas yöntem değildir. Ancak kan şekerinin ölçülemediği durumlarda da hiç bir test yaptırmamaktan daha iyidir. Eğer kan şekerinizin yüksek olduğundan şüphe ediyorsanız bunu idrar şekerine bakarak kontrol edebilirsiniz...
  2. ilginc test :)

ilginc test :)

Bu test Almanya'da Daimler firmasında geliştirilmiş. Yazıdaki F harflerini çabucak sayın.. FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS Kaç saydınız ? Emin misiniz ?
  3. ilginc test :)))

ilginc test :)))

Iste sana karakterini ögrenmen için ücretsiz super bir firsat... Hayal et simdi....Ormandasin, nehrin kenarindan yürüyorsun. Bir kulube görüyorsun. Kapiyi itip açiyorsun. Sag tarafta 7 küçük yatak ve ortada küçük yuvarlak bir masanin etrafinda 7 küçük sandalye var. Masanin ortasindaki meyve tabaginda da 5 çesit meyve var. a. Elma b. Muz c. Çilek d. Seftali e. Portakal...
  4. ilginç testler

ilginç testler

ilginç testler kokoloji testleri meslek bulma testi Face Memory Test Skills like memory are the first to go when we're tired. This test assesses your ability to remember how long ago something happened - your 'temporal' memory. If you're tired you won't be as good at remembering when you saw or did something. The test is in three parts and we suggest you take a five minute break in between...
  5. Anıtkabirle İlgili İlginç Bir Bilgi !

Anıtkabirle İlgili İlginç Bir Bilgi !

Bu konu; anıtkabirin sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atatürk 'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir gizemli ve heybetli görünüşüyle hepimizin ilgisini çekiyor. Zaman zaman Atatürk 'le ilgili bilmediğimiz gerçekleri de öğrendiğimiz devlet sırlarından daha kimbilir ne kadarı arşivlerde gizli. Bakın bir enteresan bilgi daha gün ışığına çıktı. Doğru mudur bilinmez ama...

Sayfayı Paylaş