gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hafta sonuna kadar soğuk var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

Ağaçlar ılık havanın etkisiyle birer ikişer çiçeklenmeye başladı ama Balkanlar üzerinden yeni bir soğuk hava dalgası geliyor.
    Soğuk ve yağışlı hava bugün ve yarın yurdun kuzey ve iç kesimlerinde etkili olacak. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıya göre bugün Marmara, Kuzey Ege, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısıyla sabah saatlerinde Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda yağış bekleniyor.

Yağışlar Marmara'nın doğusuyla Batı Karadeniz'de öğle saatlerinden sonra etkili yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur, yükseklerde kar yağışı şeklinde olacak. Yarın Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, İç Ege, Doğu Akdeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri yağışlı. Hava sıcaklığı da yarın yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinde dört-altı derece azalacak. Yağışlı hava, cumartesi günü yurdun kuzeydoğu kesimlerinde etkili olduktan sonra ülkeyi terk edecek.
    (Radikal)

Hafta sonuna kadar soğuk var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son nefesine kadar vurustu!

Son nefesine kadar vurustu!

PKK'lı Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen, Evli ve 1 Çocuk Babası 27 Yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın Yaralıyken Saatlerce Çatıştığı Ortaya Çıktı. Şırnak’ın Silopi İlçesi’nin kırsal kesiminde PK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen, evli ve 1 çocuk babası 27 yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak’ın yaralıyken saatlerce çatıştığı ortaya çıktı....
  2. son nefese kadar...

son nefese kadar...

bugün dadlum bitanemle 5. yılımıza girdik son nefese kadar birlikte olmamız dileğiyle... çok seviyorum seni herşeyim iyiki benimsin.... :asskim:
  3. Soğuk havanın sağlığınıza faydası var

Soğuk havanın sağlığınıza faydası var

Biliyorum ki benim gibi bir çok insan soğuktan hoşlanmıyor.Ama bu soğuklardan hoşlanmasak da onun da onun nimetlerinden yararlanabiliriz. Soğuk hava hastalıktan başka birşey vermez diye düşünürdüm.Özelliklede kışın geçirdiğim griplerin sayısını bile unuttum.Ama bu soğuk hava ve buz, eklem ağrılarından, baş ağrısına, saçlardan cilde kadar pek çok soruna deva olabiliyormuş:)Buyrunuz... Ruslar...
  4. Soğuk lipoliz-yağ aldırmaya son-cryo

Soğuk lipoliz-yağ aldırmaya son-cryo

lipo cryo lipo cryo fiyat lipocryo Soğuk Lipoliz Nedir: Yağ aldırma zahmetine gerek yok. İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise, ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’. Bu...
  5. Soğuğun da Faydaları Var !

Soğuğun da Faydaları Var !

Bu konu; soğuğun faydaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genelde herkes sıcak havalardan ve güneşten hoşlanır. Şöyle istediğimiz gibi giyinmeyi, güneş altında uzanıp istirahat etmeyi, denize girmeyi hepimiz severiz. Kış gelince hava kararır, yağmur yağınca uyku basar, içimiz kararır amaa....Ama soğuğun da bilmediğinizi düşündüğümüz faydaları var. Okuyunca siz de hak...

Sayfayı Paylaş