gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Haftada Kaç Kitap Okuyorsunuz?

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

dakikada kaç kelime okunmalı haftada kaç kitap günde kac sayfa kitap okunmalı Haftada kaç kitap okuyorsunuz melekler?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Haftada Kaç Kitap Okuyorsunuz?
    Kimseden ses seda yok mu?

Ben başlayayım o zaman, genellikle en az 3-4 kitap okuyorum. Hastalık, yoğunluk gibi sebeplerden dolayı okuyamadığım da oluyor. Bazen 6-7'yi de geçiyor. Ama mutlaka okurum, elimde birşeyler olur.

Mesela bu hafta her biri an az 600'er sayfalık 4 kitap okudum. Elimden bırakamadım, harika kitaplardı.

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Haftada Kaç Kitap Okuyorsunuz?

vallaa canımm senii tebrik ediyorum.. ne kadar güzell.. senin kadar olmasadaa kitap bendee okuyorum ve kitap okumayı çok seviyorum.. bi haftadaa bitiremiyorum geneldee çünkü 500 600 sayfalık kitaplar okuyorum... gerilim geneldee tercihim bu kitaplardaa en fazla 2 hafta dayanıyor bana :) eğerr çok sevdiysem 3 günde bitirdiğim bile oluyor :)

Haftada Kaç Kitap Okuyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haftanın Kitapları

Haftanın Kitapları

Bu bölümde her hafta yeni çıkan kitapları tanıtalım melekler...
  2. Dakikada kaç kelime okuyorsunuz?

Dakikada kaç kelime okuyorsunuz?

dakikada kaç kelime okunmalı dakikada kaç kelime okumalı 1 1 okumalı Hızlı Okuma Testi... Sayfaya girdiğinizde karşınıza bir metin çıkıyor... Ve okumaya başlıyorsunuz... Başlamadan önce ve bittiğinde birer butona basıyorsunuz... Ve dakikada kaç kelime okuduğunuzu öğreniyorsunuz... Hızlı bir okuyucumusunuz öğrenin......... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  3. Atatürk Kaç Kitap Okudu?

Atatürk Kaç Kitap Okudu?

Okuyan bir toplum olmadığımız kesin. Gazete ve kitap satışları ortada. Nüfus artıyor. Onlar azalıyor. Oysa Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal’in en büyük özlemi okuyan bir Türkiye’ydi. Sağlığında hem çok okudu hem de okumayı hep teşvik etti. Ölümünden sonra ise pek çok şey gibi okuma konusundaki duyarlılığı da unutuldu gitti. Bazen öylesine aykırı tutumlar ile karşılaşıyoruz ki...
  4. Dolar haftayı kaçtan kapattı?

Dolar haftayı kaçtan kapattı?

İstanbul ve Ankara serbest piyasalarında alınıp satılan döviz türlerinin, bugün itibariyle alış, satış ve kapanış fiyatları şöyle: Ankara'da dün akşam saatlerinde 1,4640 liradan satılan ABD doları, bugün akşam saatlerinde 1,4610 liradan işlem gördü. Avro ise 2,1050 liradan satıldı. Avro dün akşam saatlerinde 2,1210 liradan satılmıştı. Dün akşam saatlerinde 1,4486 olan avro-dolar paritesi,...
  5. kaç aylık hamile olmuş okuyorum

kaç aylık hamile olmuş okuyorum

Arkadaşlar yeni ıdrarla yapılan testi yaptım hamile çıktı hastaneye kan testi verdim ordada öyle çıktı ama kaç aylık olduğunu bilmiyorum ultrasona gun aldık ama o güne kadar meraktan çatlarim 1 ayı gecmistir ki testlerde çıkıyo deniliyor doğrumu

Sayfayı Paylaş