gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Haftalık Gebelik Hesaplama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Haftalık Gebelik Hesaplama - Selam kızlar hafta hafta gebelik hesaplama konusunda bana bilgi vermenizi rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2015
Haftalık Gebelik Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Hesaplama Formülü

Gebelik Hesaplama Formülü

Gebelik Hesaplama Formülü yöntemi hakkında bilgiler verirseniz çok sevinirim sizi takip ediyorum ve bu ilk ricam:)
  2. İşte Gebelik Hesaplama Yöntemi

İşte Gebelik Hesaplama Yöntemi

Gebelik Hesaplama Formülü Gebelik Hesaplama Yöntemi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gebelik hesaplama yöntemi hakkında sizlerle ve gebelik hakkında bilgi edinmek isteyen tüm hanımlara bilgiler aktarıyoruz. Gebelik hesaplama, hamilelik hesaplama için otomatik hesaplayıcıları kullanabilirsiniz. Ancak başka bir yöntem de var. Son adet tarihine 7 gün ekle, 3 ay çıkart. Negele yöntemi...
  3. gebelik 10 haftalık hamileyim

gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?
  4. Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebe olan kadınların en çok merak ettiği sorulardan biride gebelik haftaları.Bir çoğu internetten otomatik hesaplayıcıları kullanarak,yada son mens tarihinden hesaplayarak gebelik haftasını belirler.Hamile olduğunu öğrendikten sonra gebelik hesaplama işine koyulan hanımlar çıkan sonuçlarla hcg değerlerini karşılaştırır ve burda kafaları karışır.Bunların yanında hekime görünüp usg ye girince...
  5. BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

ALT KARIN BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE BICAK SAPLANIRCASINA AĞRILAR OLUŞMAYA BAŞLADI SİZCE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ BİR HAFTA OLDU ERKEN Mİ PSİKOLOJİK Mİ ÇÖZEMEDİM AMA BEL AĞRIYLA KASILMALAR SIKLAŞTI .:D

Sayfayı Paylaş