gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Haftalik is sendromlarinizi kontroll edin :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Haftalik is sendromlarinizi kontroll edin :)
    emeğine sağlık güzeldi:)

Haftalik is sendromlarinizi kontroll edin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Organik Sendromlar

Organik Sendromlar

Organik beyin reaksiyonlarının en yaygın belirtileri, yetişkinde hafıza bozukluğu, oryantasyon bozukluğu ve zekâ yeteneği kaybı, bebek ve çocukta da zekâ gelişiminin duraklamasıdır. Lokal hasardaysa, spesifik olarak bazı yeteneklerin zarar görmesi sonucunda örneğin konuşma, oryantasyon, vb. yetenekler kayba uğrar. Organik beyin reaksiyonlarının genel etkenleri şunlardır: 1. Konküsyon,...
  2. Ekstrapiramidal Sendromlar

Ekstrapiramidal Sendromlar

Bu sendromlar ekstrapiramidal motor sistemin, bazal ganglionların anormal fonksiyonuyla ilgilidir.Akinezi, tremor ve rijiditenin oluşturduğu klasik üç semptom tablosuyla karakterize olan Parkinsonizm, bu tip semptomların en sık görülen biçimidir. Parkinsonizmli bir hastada ayrıca hızlı ve ayaklarını sürüyerek yürüme, koordine hareket yeteneğinin kaybı, tükürük akması, sebore ve bazan...
  3. Ekrana Bakma Sendromuna Dikkat edin

Ekrana Bakma Sendromuna Dikkat edin

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Özlem Evren, bilgisayar başında çalışanlarda gözlerde yorgunluk hissi, yanma, batma, kızarıklık, bulanık görme ve baş ağrısı gibi şikayetler ortaya çıkabildiğini belirterek, ''Bilgisayarda 20 dakika çalıştıktan sonra, gözleri kapatarak ya da uzağa bakarak 20 saniye dinlenmek gözleri korur'' uyarısında bulundu....
  4. prensesime isim arıyorum yardım edin lütfennn....

prensesime isim arıyorum yardım edin lütfennn....

kız ismi arıyorum forum :bathbaby: kızlar 5 aylık hamileyim allah nasip ederse bir kızımız olacak teyzeleri. isim bulamıyorum aklımızdaki isim ecrin daha güzel tercihleri bekliyorum. birde ecrine ek bi isim yakıştırın:) bebisim
  5. Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

kızıma isim arıyorum 2011 merhaba arkadaşlar; bildiğinizz gibi eşim bana doğum günümde süpriz yapmış hediye olarak muhabbet kuşu almıştı şimdi ona isim arıyorum daha yavru hadi bana yardım edin de bi isim koyayımmm ona :deli: ilk aklıma gelen cücükk oldu :D:D ama sonra vazgeçtim yanayakıla kızıma isim düşünüyorumm hadi yardımm edinnnnnnn:deli:

Sayfayı Paylaş