gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Haftanın günleri...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

PAZARTESİ : Çamaşır günü
    --Allahım, ne olur bütün bencilliğimi ve kibirliliğimi yıkamama yardım et ve ben hep sonsuz bir alçakgönüllülükle senin yolunda çalışayım.

SALI :
    Ütü günü

--Allahım, ne olur yıllardır üzerimde oluşan önyargı kırışıklıklarından kurtulayım ve böylece başkalarının güzelliklerini de görebileyim.

ÇARŞAMBA :
    Tamir günü

--Allahım, lütfen hatalı davranışlarımı tamir etmeme yardımcı ol ki ben başkaları için kötü örnek olmayayım.

PERŞEMBE :
    Temizlik günü

--Allahım, ne olur kalbimin gizli köşelerinde birikmiş olan bütün kusurlarımı silip temizlememe yardım et!

CUMA :
    Mübarek gün

--Allahım, işte gönül sarayımı senin için hazırladım. Lütfen onun tahtına kurul, bu günü ve hayatımın geriye kalan kısmını senin sevginle birlikte yaşa- yayım.

CUMARTESİ :
    Alışveriş günü

--Allahım bana akıllıca alışveriş etme gücü inayet et ki kendim ve sevgiye ihtiyacı olan herkes için ebedi mutluluk satın alabileyim.

PAZAR :
    Yemek günü

--Yüce Rabbim, ne olur bana yardım et ve ben kocaman bir çaydanlık kardeşlik sevgisi demleyerek yanında zerafet ekmeğiyle birlikte bol bol ikram edeyim.

_alıntı

Haftanın günleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belirli Gün ve Haftalar

Belirli Gün ve Haftalar

BELİRLİ GÜNLER VE HAFTALAR O C A K 1 OCAK YILBAŞI Ocak Ayının İlk Haftası VEREMLE SAVAŞ EĞİTİMİ HAFTASI Ocak Ayının 2. Haftası ENERJİ TASARRUFU HAFTASI 10 Ocak GAZETECİLER GÜNÜ 25 Ocak DÜNYA CÜZZAM GÜNÜ 25 - 31 Ocak CÜZZAM HAFTASI 26 Ocak DÜNYA GÜMRÜK GÜNÜ Ş U B A T 28 Şubat SİVİL SAVUNMA GÜNÜ M A R T 1 - 7 Mart DEPREM HAFTASI 1 - 7 Mart YEŞİLAY HAFTASI 8 Mart DÜNYA KADINLAR...
  2. Haftanın Günleri...

Haftanın Günleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. haftanın günlerine göre şans çağır

haftanın günlerine göre şans çağır

şans duası şans duaları getiren şeyler için dua getiren dualar Haftanin Günlerine Göre şans çağirimi Pazartesi: Pazartesi günü kırmızı renkli bir ayakkabı(kadınlar için) büyük şans getirir.Erkeklerin pazartesi günü şans getiren rengi ise yeşildir.Yeşil renkli bir kravat yardımcı olur.Başka kıyafetler de iş görür.Pazartesi gününün şanslı sayısı 3'tür ve sabah kalktığınızda üç kez TOOT RAMİ...
  4. arapça haftanın günleri

arapça haftanın günleri

arapça haftanın günleri arapçada günler haftanın günleri arapça günler arapca gunler Türkçesi >>> Okunuşu >>> Arapçası Gün >>>> yevm >>>> يوم Cumaretsi günü >>>> yevmus- sebt >>>> يوم السبت Pazar günü >>>> yevmul-ehad >>>>> يومالاحد Pazartesi Günü >>>> yevmul-...
  5. Belirli Gün Ve Haftalar 2012

Belirli Gün Ve Haftalar 2012

Belirli Gün Ve Haftalar 2012 2012 Yılı Belirli Gün Ve Haftalar tarihleri Merhaba Sevgili Melek'ler. bu yılın yani 2012 yılının belirli günlerini ve önemli haftalarını sizlerle paylaşıyoruz. Tabi ki bu konuda ricada bulunan sevgili misafirimizle de paylaşıyoruz :) 2012 BELİRLİ GÜN VE HAFTALAR TARİH ADI OCAK Ocak ayının ilk haftası Veremle Savaş Eğitimi Haftası Ocak ayının...

Sayfayı Paylaş