gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hagi Marka Ütü almalıyım ( Ütü tavsiye )

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hangi ütüyü tavsiye edersiniz 2011 ütü tavsiyesi 2011 ütü tavsiyesi en çok satan Mobideko.com sizlere gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz 2011 model, % 5 indirimli BOSCH marka ütü tavsiye ediyor. [​IMG]
    Güç: 2300 W
    Palladium-Glissée taban: 3 aşamalı buhar düzeni ve özel buhar kanalları ile ideal buhar dağılımı ve mükemmel kayganlık sağlar
    Sabit buhar çıkışı: 35 g/dk.
    Şok buhar çıkışı: 100 g/dakika
    Arka kapağı sayesinde su dolumu damlatmadan, hızlı, pratik ve kolay
    Kolay doldurulabilen transparan, 290 ml kapasiteli su tankı
    "Auto-shut-off" otomatik kapanma özelliği sayesinde ütü belli bir süre hareketsiz bırakıldığında otomatik olarak elektriğini keser ve kapanır
    Advanced steam system: optimize edilmiş taban tasarımı sayesinde mükemmel buhar dağılımı Yakalar ve düğme araları gibi ütülenmesi zor bölgelerde rahat ütüleme sağlayan daha sivri ütü tabanı 3AntiCalc özelliği: kendi kendini temizleme, calc'n clean sistemi ve entegre anti kireç sistemleri sayesinde kirece karşı üç kat etkili koruma
    Damlama emniyeti
    Dikey konumda buhar çıkışı
    3 kademeli buhar ayarı
    Kademesiz ısı ayarı
    "soft-touch" tutma yeri
    1.8 m uzun ve rahat hareketlilik sağlayan esnek eklemli kablo. Klips sistemi ve dolama yeri sayesinde ütünün muhafazasını kolaylaştırır
    Sprey özelliği
    Garanti:2 yıl

Ayrıntılar için lütfen TIKLAYINIZ

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O kadar düşündüm hangi marka alsam diye.. benden sonra alacaklara yardımcı olsun bu konumuz..

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben markadan cok walt özeliğine bakıyorum elektrikli ürünlerde.. her markanın iyisi kotusu oluyr .. önemli olan ince detay özelliklerini bilmek... ;)

4. bilincli kadin

bilincli kadin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Hagi Marka Ütü almalıyım ( Ütü tavsiye ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ütü

ütü

Sıcak ütü görmek , çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi birşeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir. Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza...
  2. temizlik ütü

temizlik ütü

izmirde günlük temizlik ütü işinizi yaparım izmirli bayanlarla görüşebiliriz güvenilirimdir.referansım vardır ciddi çalışma prensibim vardır.
  3. Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara )

Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara )

hangi marka laptop almalıyım 2011 laptop marka tavsiye 2011 tavsiye Meleklerim koşun koşun sizlere tavsiye edebileceğimiz küçücük üstelik pembe renkte üstelik şu anda % 5 indirimle 12 ay k.kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir ürün tanıtmış mobideko.com Sony VPC-P11S1E/P 8 inç Minibook İŞLETİM : VPCP11S1E/P İşletim Sistemi : Orijinal Windows® 7 Home Premium (32 bit) MİMARİ : VPCP11S1E/P Chipset...
  4. Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

philips buharlı ütü philips buharlı ütü fiyatları Sevgili melekler, ütümün arıza yapması ve servisten de sevimsiz haberler almamın ardından yeni bir ütü almam gerektiğine karar verdim. Marka çok, çeşit çok, e fiyat aralığı da çok olunca birkaç yerde araştırma yaptıktan sonra çok memnun kaldığım bir ütüyü aldım. Hem de indirimden :) Ütümüz Philips Easy Care ''Dünyanın 1 numaralı ütüsü''...
  5. Ütü seçimi yaparken neleri dikkate almalıyım?

Ütü seçimi yaparken neleri dikkate almalıyım?

Ev hanımları için en zorlu iş ütü yapmak..Bir çok hanım ütü yapmayı sevmesede ütüyü seven hanımlarda mevcut. Uzun süre ayakta kalmaktan bellerimizin tutulduğu ütü yapma işlemi gerçekten çok zahmetli.Heleki ütünüz su ve buhar püskürtmüyorsa durum çok can sıkıcı olabiliyor.Dakikalarca buruşukları açmayı denediğiniz giysiler moralinizi bozabilir.Peki ne yapalım bir çözüm öneriniz varmı diye...

Sayfayı Paylaş