gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hain \hainlik

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Allah'a (c.c.) ve insanlara verdiği sözü yerine getirmemeye, şahsiyetsizliğe, Zalim bir kimseye, onun şerrinden korktuğu için verdiği sözden tehlike geçince döndüğünü görmek esenliğe çıkmaya, Kişinin eşine ve malına yaptığı hainlik aile hukukunu hiçe sayymaya ve malın zekatını vermemeye delalet eder

hain \hainlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Hain Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Hain Geceler

Geceler düşmandır, bundan sonra bana Yaşamak artık haram sensiz buralarda Hayaller kurardık, günlerce başbaşa Seni alıp götürdüler kaldım bir başıma Kadehlerde mutluluğu aradım günlerce Tek dostum meyler oldu sensiz gecelerde Düşenin dostu olmaz derlerdi inanmazdım Senden başka kimseyi yar sayamadım Derdime derman meyler, Dilim ismin heceler Seni benden aldılar, hain geceler...
  2. Bu Haini Tanıyor Musunuz?

Bu Haini Tanıyor Musunuz?

* O insanların ruh sağlığını bozmakta pek maharetlidir. * O, ilk önceleri bir eğlence olarak hayatlara girer.. * Sinsidir, yavaş yavaş kişiyi hastalık derecesinde kendisine bağımlı yapar. * O, kişiyi bazen suç işlemeğe teşvik eder. * O, hastalık derecesinde ciddi mali sorunlara yol açar. * Onu oynamak, kişinin işine olan ilgisini de azaltır. * Depresyon, onu oynayanların...
  3. hain pijama

hain pijama

Bir kadın donmuş , kocası da atlet... Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun... Söylediklerim kulağına küpe olsun ama sakın takma... Kendinizi ciddiye alın. Ayna ya bakarken sırıtmayın... Dünya döner , ay köfte... Ne zaman inek görse kaçardı çünkü ot kafalıy dı... Ömür uzun bir tatil okul gençliği öldüren katil... O kadar şişmandı ki resmi bile 5 kilo geliyordu... Kaptan Kemal...
  4. PKK'lı hainler çocuklara dadandı

PKK'lı hainler çocuklara dadandı

Kurumaya başlayan kanlı bataklık, iyice alçaklaştı. Yeni terörist bulmakta zorlanan PKK'lı hainler bu kez çocuklara dadandı.. Terör örgütü, kanlı amaçlarında çocukları da kullanıyor. Kara ve hava operasyonlarında terör örgütüne ait kamplar dağıtılırken teröristlerin dağ yaşamına ait ipucu veren fotoğraflar bulunuyor. PKK’nın Hakkari kırsalında bulunan kamplarından birinde çekilen...
  5. hain pusu:(

hain pusu:(

bir izmirli olarak sabaha çok kötü haberle uyandık:(:(:( İzmir'in Foça İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında yola tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettiren PKK'lı teröristler, ardından ateş açtı. Askerlerin karşılık vermesiyle çatışma çıktı. İlk bilgilere göre saldırıda 1 asker şehit oldu, y... aralanan 4 asker hastaneye kaldırıldı. (DHA) -- Olay bu sabah saat 08.00 sıralarında Amfibi...

Sayfayı Paylaş