gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hain pijama

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Bir kadın donmuş , kocası da atlet... Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun... Söylediklerim kulağına küpe olsun ama sakın takma...
    Kendinizi ciddiye alın. Ayna ya bakarken sırıtmayın...
    Dünya döner , ay köfte...
    Ne zaman inek görse kaçardı çünkü ot kafalıy dı...
    Ömür uzun bir tatil okul gençliği öldüren katil...
    O kadar şişmandı ki resmi bile 5 kilo geliyordu...
    Kaptan Kemal konuşuyor çıkarın beni bu kaptan...
    Geçen gün taksi çevirdim hala dönüyor...
    Bir evin çatısı yanmış , duvarları düz...
    Paranın ne önemi var mühim olan miktarıdır
    Beni soran olursa cevap (e) sıkkı –Soru
    Ağlarsa anam ağlar, gerisi dublaj yapar.
    Adam çekmiş karısı alman Ak akçe kantin içindir
    Çoçuklardan birinin eli şişmiş , çorap dokumuşlar...
    Dost acı söyler dostum. Garson bize ordan iki bol acılı Adana çeeeekkk ...
    Arkadaş uğruna canımı veririm , onun için hiç arkadaş edinmem... Borç yiğidin,cetvrel öğretmenin kamçısıdır
    Kulak küçüktür ama,öğretmenin ağzını sulandırır
    Tatlı söz öğretmeni yazılıdan caydırır
    Doktora gitti , gözlük almaya. Yine de okuyamadı. Çünkü okuma yazma bilmiyordu...
    Senden söz almak istiyorum ama param yetmeyebilir...
    Görmemişin yıldızlı pekiyisi olmuş,çekip yıldızını koparmış
    Bana notunu söyle sana harçlığını söyleyeyim...
    Yazılıdan kaçan sözlüye tutulur Öğretmenin anlattığı fıkrayı daha önce duymamış öğrenci,en iyi öğrencidir
    Offf .... çok sıkıldım bu hayatın ikinci kanalı yokmu...

Dün gece sana sarılıp ısınmak için seni aradım neredeydin alçak pijama...

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

hain pijama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pijama

Pijama

Temiz ve rahat pijama huzur ve mutluluğa, sağlık içinde yaşamaya, yeni pijama bekar için evlenmeye, Buruşuk ve dar pijama can sıkıcı habere delalet eder.Rüyada pijama görmek , can sıkıcı bir haber olarak yorumlanır. Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanır. Temiz, güzel pijama yoldur.Rüyada yeni bir pijama giydiginizi görmek, sevdiginiz bir kimseden hayir ve menfaat göreceginize;...
  2. hain \hainlik

hain \hainlik

Allah'a (c.c.) ve insanlara verdiği sözü yerine getirmemeye, şahsiyetsizliğe, Zalim bir kimseye, onun şerrinden korktuğu için verdiği sözden tehlike geçince döndüğünü görmek esenliğe çıkmaya, Kişinin eşine ve malına yaptığı hainlik aile hukukunu hiçe sayymaya ve malın zekatını vermemeye delalet eder
  3. Bu Haini Tanıyor Musunuz?

Bu Haini Tanıyor Musunuz?

* O insanların ruh sağlığını bozmakta pek maharetlidir. * O, ilk önceleri bir eğlence olarak hayatlara girer.. * Sinsidir, yavaş yavaş kişiyi hastalık derecesinde kendisine bağımlı yapar. * O, kişiyi bazen suç işlemeğe teşvik eder. * O, hastalık derecesinde ciddi mali sorunlara yol açar. * Onu oynamak, kişinin işine olan ilgisini de azaltır. * Depresyon, onu oynayanların...
  4. pijama pijama pijama 2009!!!!

pijama pijama pijama 2009!!!!

relactive pijama pijama takımları 2009 pijama modasını bile takip eden arkadaslarım işte 2009'un en güzel en renkli pijamaları.............
  5. hain pusu:(

hain pusu:(

bir izmirli olarak sabaha çok kötü haberle uyandık:(:(:( İzmir'in Foça İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında yola tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettiren PKK'lı teröristler, ardından ateş açtı. Askerlerin karşılık vermesiyle çatışma çıktı. İlk bilgilere göre saldırıda 1 asker şehit oldu, y... aralanan 4 asker hastaneye kaldırıldı. (DHA) -- Olay bu sabah saat 08.00 sıralarında Amfibi...

Sayfayı Paylaş