gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hak sahibi kız çocuklarına aylık bağlanması için yaş koşulu getiriliyor mu?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hak sahibi kız çocuklarına aylık bağlanması için yaş koşulu getiriliyor mu? Kanunla hak sahibi kız çocuklarına çalışmamaları ve kendi çalışmalarından dolayı gelir ve aylık almamalarının yanısıra evli olmamaları şartıyla aylık bağlanacağı öngörülmüştür. Kız çocukları için herhangi bir yaş koşulu getirilmemiştir.

Hak sahibi kız çocuklarına aylık bağlanması için yaş koşulu getiriliyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malullük ve ölüm aylığını hak etmek için aranan süre uzatılıyor mu?

Malullük ve ölüm aylığını hak etmek için aranan süre uzatılıyor mu?

Mevcut uygulamada Malullük sigortasından aylığa hak kazanma koşulu; SSK’lılar için 1800 gün veya 5 yıldan beri sigortalı olup en az 900 gün, Bağ-Kur’lular için 5 tam yıl hizmet, kamu görevlileri açısından ise 10 tam yıl hizmet süresinin bulunmasını gerektirmektedir. Yeni düzenleme ile malullük sigortasından aylığa hak kazanma koşulu en az 10 yıldan beri sigortalı bulunup toplam 1800 gün,...
  2. İçindeki Çocuk Kaç Yaşında ?

İçindeki Çocuk Kaç Yaşında ?

Test yapmadan;kendinizi tanıdığınız kadarıyla : İçinizdeki ÇocuğunKaç Yaşında olduğunu düşünüyorsunuz ?? :pop2:
  3. 1-2 Yaş Kız Çocukları İçin Beyaz Kazak Örneği

1-2 Yaş Kız Çocukları İçin Beyaz Kazak Örneği

örgü bebek kazağı beyaz örgü bebek kazağı örgü çocuk kazağı Küçük kızlarınız için çok güzel bir kazak modeli paylaşıyoruz melekler :) 1-2 yaş grubunda ki kız çocuklara göre ölçüleri verilen kazağın yapılışına geçiyoruz.. :tik: Beden: 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler : ANCHOR "Bebe" El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 200 gr. # 6057 Yeşil...
  4. velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

Selam arkadaşlar. Benim sorum şu , boşanma durumunda çocuğumuzun velayetini almak istersek, hakimin kararında çocuğun yaşının bir önemi olur mu ?
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş