gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Akkaya'nın Erkek Tasarımları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı Hakan Akkaya tasarımları ile birlikte erkek giyim üzerine genel bilgileri içermektedir. Show tv ekranlarında Bugün ne Giysem yarışmasında jüri üyeliği yapan ve ayrıca En Büyük Show programında sonuculuk yapan hakan Akkaya, yeni nesil ünlü modacılardan biri...

İlginç giyim tarzını tasarımlarına da yansıtan Akkaya, bayan giyim tasarımlarının yanısıra erkekler üzerine yaptığı giyim ve ayakkabı tasarımları ilede oldukça dikkat çekiyor.

Hakan Akkaya erkek tasarımların da en ilgimi çeken şey pantolon boylarının kısalığı çekti. Değişik giyim tarzından hoşlanan, dikkat çekmeyi seven beyler için Hakan Akkaya erkek giyim tasarımlarını sizlerle paylaşıyorum.

Hakan Akkaya'nın Erkek Tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan

Hakan

Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan. *Osmanlı padişahlarına verilen unvan.
  2. Reklamcılar Deniz Akkaya'nın Peşinde

Reklamcılar Deniz Akkaya'nın Peşinde

deniz akkayanın ayakları deniz akkaya ayakları akkaya ayak 8,5 aylık hamile Deniz Akkaya'yı bakalım reklamlarda görebilecekmiyiz :tik: DENİZ AKKAYA SEVGİLİSİ EFE ÖNBİLGİN’DEN YAKLAŞIK 8.5 AYLIK HAMİLE. Doğum için 2 ay önce Amerika Miami’ye giden Deniz Akkaya bir aksilik olmazsa 15 Aralık’ta kızı Ayşe’yi dünyaya getirecek. Efe Önbilgin, “Reklamcılar şimdiden Deniz’in peşine düştü....
  3. Hakan Akkaya'nın yaşı doğum tarihi

Hakan Akkaya'nın yaşı doğum tarihi

Hakan Akkaya Kaç Yaşında Hakan Akkayanın Yaşı Kaç Hakan Akkaya fanatiği olan bir misafirimiz sormuş; Hakan Akkaya kaç yaşında diye. Biz de Hakan Akkaya'nın yaşını araştırdık ve Hakan Akkaya'nın 30 yaşında olduğunu öğrendik Melek'lerim:)
  4. Hakan Akkaya Tasarımları

Hakan Akkaya Tasarımları

Merhaba kızlar ben Hakan Akkaya Tasarımları olan kıyafetleri arıyorum
  5. Hakan Akkaya'nın yeni tasarımları

Hakan Akkaya'nın yeni tasarımları

hakan akkaya tasarımları yeni 2012 hakan akkaya kıyafetleri Merhaba Melek'ler ve modayı yakından takip eden tüm hanımlar, sizler için bu sayfamızda Hakan Akkaya imzasını taşıyan muhteşem tasarımlar sunuyoruz. Modern ve sade kesimlere sahip, bir o kadar da şık ve rahat modellerle Hakan Akkaya tasarımları karşınızda!

Sayfayı Paylaş