gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Son gecemde, son gözyaşım. Hem ağladım hemde yazdım. Dertlerimle yalnız kaldım.
    İçimi döktüm kalemi kırdım..

Önümde kağıdım elimde sazım
    Sana olan aşkımdandır bu son şarkım..

Yar bu şarkım tek senin için
    Sende kalsın belki dinlersin
    Bir soran olursa eğer
    Gönlü yananların şarkısı dersin..

Yar bu şarkım tek senin için
    Sende kalsın belki dinlersin
    Bir soran olursa eğer
    Hasret çekenlerin şarkısı dersin..

Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Son Şans

Hakan Altun - Son Şans

Yıllar yılı sana gönül verdim de ne oldu? Kadir kıymet bilmez şu var beni mi buldu? Kalbimdeki pencereyi kapattım sandım Çıkagel apansızın yine karıştım Gözlerini unuturken duydum sözlerini Madem ki bir daha çıktın sen karşıma Al beni koynuna İşte son şans sana verdiğim gülüm Sabrım taştı ne olur etme zulüm Dünya kalmaz kalmadı hiç kimseye Vurdumduymaz olma, inat etme gülüm.
  3. Hakan Altun - Son Buse

Hakan Altun - Son Buse

son vedaLardı en zor olan iz bırakan kapanmayan bir yaradır ömür boyu içimde yanar senle dogmuştu senle soldu bu yüreğim çok acıtıyor gitmelerin senle gülmüştü hep ağlayan bu gözlerim dönmesende bekleyecegim sen unutupta gideceksen son bir defa öpeyim ben bu hayata küseceksem seninle küseyim son vedada canıma sımsıkı sarıl vereyim tek dilegim allahımdan aşkınla öleyim genellikle dostlar...
  4. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş