gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

En zor animda tanidim seni Bütün dünyam degisti Raziyim senle ölmeye
    Unutma bunu sevgilim

Günes olup
    Üstüme dogdugun
    Nedenim var
    Dünyada
    Ellerin gözlerin sözlerin
    Siir tadinda

Deliler gibi asigim sana
    Duydugun her söze ne olur inanma
    Hayatdan seninle zevk alir oldugum
    Bu mutlulugu cok görme bana

Yer yüzünde gökyüzünde bu kalp senin icin atacak
    Duygularim bir anlik degil bir ömür senle yasayacak

Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Kalbİnİz İÇİn Altin Önerİler

Kalbİnİz İÇİn Altin Önerİler

KALBİNİZ İÇİN ALTIN ÖNERİLER Antalya’da düzenlenen 23. Ulusal Kardiyoloji Kongresi’nde 3 binin üzerinde uzman, kalp hastalıklarını en aza indirmek için buluştu.23. Ulusal Kardiyoloji Kongresi’nde kroner kalp hastalığında Türkiye’nin ülke sıralamasında en başta gelen ülkelerden biri olduğu vurgulandı.20.10.2007 12:38 Antalya’da düzenlenen 23. Ulusal Kardiyoloji Kongresi’nde 3 binin üzerinde...
  3. Hakan Altun - Unuttum Seni Ben

Hakan Altun - Unuttum Seni Ben

hakan altun bebeğim hakan altun bebegim altuğ bebeğim sus konuşma artık seni dinlemem verdigim sevgiyi yok ettin ellerinle git başımdan daha çok üzme beni kararımı verdim olmayacak dönüşü olmaz aşkın yıkarken düşünseydin pişmanlık fayda etmez sen istedin unuttum seni ben günahlar boynuna yazılmış yazıyı çevirdin tersine Hani sen benimdin durmadın sozunde istediğin yere git unuttum seni...
  4. Hakan Altun - Seninim

Hakan Altun - Seninim

Canım gel sözümden dönersem öldür sen Geçmişimden sayfa sayfa vazgeçtim ben Canım sen yürekte teksin kalbimsin Çok kolaysa yıksalar ya sen gerçeksin Seninim delinim yanıyor bedenim Yeniden aşk tütüyor yüreğim Sevdam dağa taşa tırmanıyor Aşkım koşa koşa yol alıyor Gönlüm bile bile Gönlüm seve seve Zevkle kaderine katlanıyor
  5. Hakan Altun - Sende Ağla

Hakan Altun - Sende Ağla

Sira sanada gelecek Ayrilik neymis göreceksin Hep mutlu ol istedim ama Ben cektim sende cekeceksin Hem sevdigim hem arkadasimdin Ben sevmistim yarinlarim icin Canimin cani can yoldasimdin Ben sucluyum sevdigim icin Hic aglamazdim ama… Ben aglarim sende agla Yaptiklarin yanina kar kalir sanma Söz vermistin simdi yoksun Ayriligin günahi bir tek senin boynuna

Sayfayı Paylaş