gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Çok Gereksiz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hadi bak yüzüme herseyi söyle ara sira aklina geldigi
    olurmu yudum
    beni bosu bosuna cok üzdün diye
    ara sira kendine kizdigin
    olurmu yudum
    ask dedigin bir hatayisa
    sana asik olmustum
    hataliydim

sevseydin gidermiydin
    beni böyle üzermiydin
    niye karsimdasin simdi
    barismamiz cok gereksiz

severken gitmedin mi
    beni böyle üzmedin mi
    hani askimiz bitmisti
    barismamiz cok gereksiz

Hakan Altun - Çok Gereksiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Hicaz Şarkı

Hakan Altun - Hicaz Şarkı

Bİr güzeLin aşkı yaktı kül etti gönlümün limanında hüzün gemisi bir güzelin aşkı yaktı kül etti gönlümün limanında hüzün gemisi Kadehlerin tadı kalmadı artık efkarlı bu gönül ufku karanlık meglerden fayda yok yazıdır yalnızlık kader böyle yazmış öyle gidiyor bitmiyor hiç gönül dertleri bu aşk yüzünden yanıyordum sönmeyen bir ateştim
  3. Hakan Altun - Dur Gitme

Hakan Altun - Dur Gitme

Ben gönlümü koymuşum bu yana Sen yaptın ki söyle başka Yüreğim ayaklar altında Mutluysan bakma ardına Zavallı bir kalp, yorgun bir nefes Yolunu gözleyecek Belki hasret belki nefret Gecelerce sürecek x 2 Dur gitme dur ne olur Gidersen sonum olur Beni böyle kaderime mahkum edip terk etmek olur Bir şans versen ne olur Dur gitme dur ne olur Gidersen sonum olur Beni böyle kaderime mahkum edip...
  4. Hakan Altun - Darısı Size

Hakan Altun - Darısı Size

Asik oldum cok seviyorum Boyu posu tam bana göre Gönlü güzel cok umutluyum Aradigim ask buydu iste Güzel gözlü pamuk elli Yaradanin bir mucizesi Ask budur iste öl dese ölürüm Yar feda olsun sana bu ömrüm Güller icinde solmayan gülsün Askimi buldum darisi size
  5. Hakan Altun - Bana Göresin

Hakan Altun - Bana Göresin

bana göresin akor hakan altun ellerin elime hakan altun bana göresin facebook boyun boyuma ellerin elime Seçkin bir yerdesin Gönlüme taht kurmuşsun Aradım yıllarca Sonunda seni buldum Şans güldü bana da Tanrıya şükür olsun Yıllarca beklemeye değdi Çıktın karşıma Bana göresin boyun boyuma Gözlerin gözüme ellerin elime yar Bırakamam bulmuşum seni de Kalbime gönlüme bağlamışım ben yar

Sayfayı Paylaş