gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Gönül Yarası

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu gün benim halim yaman Derdim büyük başım duman Sen bana sabır ver mevlam
    Bu yaraya yok bu derman
    Sen bana sabır ver mevlam
    Gönül sevdi bilmez ferman

Nerden sevdim cana yetti
    Yarim gitti ömür bitti

Rabbim bana bir dert vermiş
    Derdin adı gönül yarası
    Kapanmıyor sönmek bilmez
    Yanar durur gönül yarası

Rabbim bana bir dert vermiş
    Derdin adı gönül yarası
    Kapanmıyor dinmek bilmez
    Kanar durur gönül yarası

Hakan Altun - Gönül Yarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Gürses - Aşk Yarası

Hakan Gürses - Aşk Yarası

Aşk dediğin buysa eğer Aşk değil bu ızdırap Her gün isyan her gün azap Kalbim nasıl dayanacak Susma öyle birşey söyle Suçlu senmi benmiyim anlayayım Kolay değil sevgilim Hemen seni unutmak Yokluğun bir ölüm hasretin ecelim Öldürür aşk yarası Sevmek buysa seviyorum Kalbim nasıl dayanacak Sen gidersen ayrılığa Kalbim nasıl unutacak
  3. Hakan Altun - Hani Bekleyecektin

Hakan Altun - Hani Bekleyecektin

Kimseye değil sana isyanım Güzel günleri anar ağlarım Anlamadın ki ona yanarım Sen benim gönlümde canım, yaralar açtın Unut demekle olmuyor Güneş doğmuyor günlere Kara bahtım çok yara aldı Zor günde vardın, hani nerde? Hani bekleyecektin bir ömür boyu Hani olmayacaktın başkalarının Sen yalancı çıktın vefasız çıktın Senin gibi biriyle işim olmaz ki.
  4. Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Yoruldum takatim kalmadi artik Hazan oldu ömür Yazik cok yazik Baharlarim gecti kis gibi soluk Su sahte dünyanin düzeni bozuk Vefasiz sevgiler heran yanimda Hayatin dertleri hep bas ucumda Böylemi sürecek artik bilmeliyim Su kötü sansimi yenecekmiyim Yanlizligin öfkesiyle mutsuzlugun besiginde Yüregimin dertleriyle cikmazlardayim Yedi cihan isleriyle su riyakar sevgilerle Karanligin...
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş