gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Her Sevda Bir Ölümmüş

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Unutmaya beş kala gözlerini Ve sana dair ne varsa bitmeye yakın İşte bugün ben herşeyimi sende bıraktım
    Sırf aşkımı aldım elinden
    Onuda kaybettim hükümsüzdür

Sormadım kimseye unutmalıydım
    Çareyi kendimce bulurum sandım
    Giderken yanıma aşkımı aldım
    Her sevda bir ölümmüş
    Çok geç anladım

Vazgeçmek değil bu
    Çaresiz kaldım
    Her sevda bir ölümmüş
    Çok geç anladım
    Zaten o şarkıyı ben sana yazmadım
    Farzet çok uzaklardaydım
    Söz verdim kendime ağlamak yok diye
    Dönülmez yollardayım

Hakan Altun - Her Sevda Bir Ölümmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Peker - Kara Sevda

Hakan Peker - Kara Sevda

Ayrılığın çok yaman Geçmek bilmiypr zaman Başımda duman duman Tütüyor kara sevdan Tükandi sabrım Yokluğuna isyanım Kaldıbir tek canım Onuda al allah'hım Kanıyor gönlüm hala Sensiz geçen her baharda Kader karşı geldim Duramam buralarda Yağıyor yollarıma Geçilmiyor kara sevdan Kadere karşı geldim Duramam buralarda
  3. Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Çok ağladım ben bu aşktan Çok yalvardım Allaha Duymadı sesimi ne yaradan ne sevgili Kahrettim kendimi yıllarca Gülmedi hiç yüzüm Teslim oldu özüm Gecem ve gündüzüm Kabus oldu bu aşktan Yaralı bir aşkın öyküsü Yarası derin büyük sancısı Soranı yokimiş derdi başından aşkın Böyle bir aşkın öyküsü
  4. Hakan Altun - Bir Telefon

Hakan Altun - Bir Telefon

Telefonun başında çaresiz bekliyorum Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum Yüreğim diyor ki boşuna bekleme Aramaz gururundan seni çok sevse de Herşeye sahip olabilirsin ama Aşkımız servettir bilmelisin Hala beni seviyorsun Bunu sende biliyorsun Niye beni aramıyorsun Ben seni bir anlık degil Bir ömür boyu ararım Gururum umrumda degil
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş