gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Kara Gözlüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben sana gönlümü ömrümü verdim Ben duyguları senin yoluna serdim Duygularımı sana mahkum etmişim
    Sen sen beni beni anlamıyorsun

Kara gözlüm kaçma benden ne olursun
    Gün gelir herkes gider birgün el olur
    Kar düşer saçlarıma gelde naz etme
    Dostluğum baki kalır sunduğum sende

Sensiz bu dünya benim hiç umurumda değil
    Ahvalim perişanım sensiz hiç hoş değil
    Duygularım senin gönlünde değil
    Sen sen beni beni anlamıyorsun

Hakan Altun - Kara Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

hakan taşıyan efkarlıyam hakan taşıyan gamlıyam efkarlıyam gamlıyam ahu gözlüm yine senden ayrıyam Ahu gözlüm yine senden ayrıyam Başım taştan taşa vurup ağlıyam Dertli başa gelen hasret çekilir vay vay Yine her gün efkarlıyam gamlıyam vay vay Yine bugün efkarlıyam gamlıyam vay vay Felek koymaz gidip yari arıyam Gelen geçen yolculardan soruyam Ne belalı başım varmış gurbette vay vay Yine...
  3. Hakan Peker - Gece Gözlüm

Hakan Peker - Gece Gözlüm

Yine haklı çıktın gördüm Sana döneceğimi biliyordun Farkına vardım ama çok geç Seni de kendimi de bitirdim Gece gözlüm nurum sensin Beni son kez affet gitsin Gözlerime bir kere iyi bak Görmüyormusun bu kalpte teksin pişman olmayacaksın söözz Kara kara düşüne düşüne eridim sevgilim Güzel yüzün hiç aklımdan çıkmadı benim Dersimi aldım geceleri sensiz kaldım Teninin kokusu gitmedi bende Bana...
  4. Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Yoruldum takatim kalmadi artik Hazan oldu ömür Yazik cok yazik Baharlarim gecti kis gibi soluk Su sahte dünyanin düzeni bozuk Vefasiz sevgiler heran yanimda Hayatin dertleri hep bas ucumda Böylemi sürecek artik bilmeliyim Su kötü sansimi yenecekmiyim Yanlizligin öfkesiyle mutsuzlugun besiginde Yüregimin dertleriyle cikmazlardayim Yedi cihan isleriyle su riyakar sevgilerle Karanligin...
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş