gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Sen Bana Yanlış Yaptın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir sabah uyandım Sen yoktun yanımda Aradım her yerde
    Dönmüştüm çılgına
    Nasıl yaptın bunu bana
    Nasıl beni terk edersin
    Korkmazmısın hiç allahtan
    Sızmamaz mı yüreğim

Ölümüne seven bendim
    Hayatımı veren bendim
    Değerini sen bilmedin
    Aşkımıza ihanet ettin
    Ansızın çekip giden sensin
    Sen bana yanlış yaptın

Hakan Altun - Sen Bana Yanlış Yaptın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar

Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar

İçimdeki duygumu değil Hatalarımı ararlar Gönlümdeki masalı Sormazlar bile Hep böyle midir bu çarkın dönüşü? Karanlık mıdır ilerdeki aydınlıklar? Yol verin bana dağlar Yüreğim kan ağlar Sevdiğimden ayrı düştüm Kimler anlar Derdimi sormazlar Sorar ağlamazlar Derd-i aşka düştüm a canım Kimler anlar.
  3. Hakan Altun - Bana Göresin

Hakan Altun - Bana Göresin

bana göresin akor hakan altun ellerin elime hakan altun bana göresin facebook boyun boyuma ellerin elime Seçkin bir yerdesin Gönlüme taht kurmuşsun Aradım yıllarca Sonunda seni buldum Şans güldü bana da Tanrıya şükür olsun Yıllarca beklemeye değdi Çıktın karşıma Bana göresin boyun boyuma Gözlerin gözüme ellerin elime yar Bırakamam bulmuşum seni de Kalbime gönlüme bağlamışım ben yar
  4. Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü de paylaşırsanız çok memnun kalırım.
  5. Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü Hakan Altun Yaz Bana şarkı sözleri Hakan Altun Yaz Bana şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Son mektubum bu sana ister oku ister okuma Sen getirdin yolun sonuna ister anla ister anlama Ağlama sızlama, yalvarma yavrum boşu boşuna...

Sayfayı Paylaş