gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Sensiz Yaşamayı Öğrendim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cok yanlizdim buralarda Cok agladim yoklugunda Karsima gecmissin ben geldim diyorsun
    Yillar gecti biliyorsun

Gözbebegimdin canimin iciydin
    Vazgecilmezimdin yillardir nerdeydin
    Geceler buz gibi günler hic bitmedi
    Haber vermek zormu geldi

Askimi bilde hayatima girme
    Yanlizligima sen yenildin
    Sen ellerde ben hüzünlerde
    Sensiz yasamayi ögrendim

Ahhhh…
    Sensiz yasamayi hic sevmedim

Hakan Altun - Sensiz Yaşamayı Öğrendim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Çok Arayacaksın

Hakan Altun - Çok Arayacaksın

Aski oyun sandin benle Oynamaya calistin Ben efendi ask kutsaldi Anlayamadin Bir cok defa sans vermistim basaramadin (Bir cok defa söylemistim basaramadin) Vicdanim rahat suc benim degil anlamalisin Cok arayacaksin beni sen cok arayacaksin Ama is isten gecmis olacak Dostlari araya koyup görmek isteyeceksin Bir dakika vaktim olmayacak
  3. Hakan Altun - Ayrılık Olmasaydı

Hakan Altun - Ayrılık Olmasaydı

Bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim Hep hazanmış bana kalan bahara erer miyim Biraz düşen ardımızdan çok şeyler bıraktık biz Ne oldu da yok yere hasrete bağlandık biz [Nakarat] x 2 Biraz gam, biraz keder dert değil bu da geçer Her şeye katlanırdım ayrılık olmasaydı Diyorsun ki alışmalı zamanla unutursun Unutamam sende beni unutma ne olursun Belki bir bir yerlerde karşına çıkacağım O...
  4. Hakan Altun - Aşık Oldum

Hakan Altun - Aşık Oldum

hakan altun belki sever belki sevmez Farklı aşk bu yaşadığım tertemiz duygularım Karşılığı var mı bilmem ama çok karışığım Yemyeşil gözlerinde gördüm aşkı sevdayı Umut dolu yarınlara götürdü beni Hem gülüşü hem yüreği derinden vurdu beni Duyguları saklamaya ne gerek var ki Belki sever belki sevmez ben ona gönlümü açtım Belki duyar belki duymaz galiba ben aşık oldum
  5. Hakan Altun hastaneye kaldırıldı

Hakan Altun hastaneye kaldırıldı

Hakan Altun hastaneye kaldırıldı. Zatüre başlangıcı teşhisiyle Amerikan hastanesine kaldırılan Hakan Altun'un erken teşhis sebebiyle durumu iyi. Doktorların müdahelesiyle bu akşamı hastanede geçirecek olan sanaçtı sevenlerini korkuttu. Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz yıllarda beyninden ameliyat olan sanatçının yarın hastaneden taburcu olacağı söyleniyor.

Sayfayı Paylaş