gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hakan Altun Susma Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü Hakan Altun Susma şarkı sözleri Hakan Altun Susma şarkısı sözü

Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Aşk böyle bir illettir
    Derdi yürektir
    Hem güven hem saygı ister
    Oda bendedir
    Güvenirsen kendine
    Bir cevap ver yanındayım
    Layık isen sevgime
    Bir sözünle canındayım
    Susma birşeyler söyle
    Ben bu aşka tam hazırım
    Allah şahit sözlerime
    Senle ben ölüme koşarım

Hakan Altun Susma Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun Sevseydin şarkı sözü

Hakan Altun Sevseydin şarkı sözü

Hakan Altun Sevseydin şarkı sözü istiyorum romantik şarkıların prensi bu şarkıyı nasılda güzel söylemiş be:)
  2. Hakan Altun Susma Şarkı Sözü

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü de paylaşın lütfen kızlar.
  3. Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar lütfen o şarkının sözlerini paylaşın .
  4. Hakan Altun Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ruh İkizi Şarkı Sözü Hakan Altun Ruh İkizi şarkı sözleri Hakan Altun Ruh İkizi şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) yıldız tilbe: çık gel Allah aşkına yetmedi mi bu gurur bitmedi mi bu ceza yüreğim sızlar durur hakan altun: susma...
  5. Hakan Altun Sevseydin Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri Hakan Altun Sevseydin şarkı sözü Hakan Altun Sevseydin şarkı sözleri Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sevseydin gittikten sonra Bu kadar canımı yakmazdın Bu aşka bir parça saygın olsaydı Bu kadar konuşmazdın Hani sen bir melektin...

Sayfayı Paylaş