gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Unuttum Seni Ben

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan altun bebeğim hakan altun bebegim altuğ bebeğim sus konuşma artık seni dinlemem verdigim sevgiyi yok ettin ellerinle
    git başımdan daha çok üzme beni
    kararımı verdim olmayacak
    dönüşü olmaz aşkın yıkarken düşünseydin
    pişmanlık fayda etmez sen istedin
    unuttum seni ben günahlar boynuna
    yazılmış yazıyı çevirdin tersine
    Hani sen benimdin durmadın sozunde
    istediğin yere git unuttum seni ben
    aylardır bekledim haberin gelmedi
    ansızın karşıma çıkmışsın nafile
    sevgimi kaybettin mutluluk uzakta
    bebegim günahlar tek senin boynuna
    yazılmış yazıyı çevirdin sen tersine
    hani sen benimdin durmadın sözünde

Hakan Altun - Unuttum Seni Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Seninim

Hakan Altun - Seninim

Canım gel sözümden dönersem öldür sen Geçmişimden sayfa sayfa vazgeçtim ben Canım sen yürekte teksin kalbimsin Çok kolaysa yıksalar ya sen gerçeksin Seninim delinim yanıyor bedenim Yeniden aşk tütüyor yüreğim Sevdam dağa taşa tırmanıyor Aşkım koşa koşa yol alıyor Gönlüm bile bile Gönlüm seve seve Zevkle kaderine katlanıyor
  2. Hakan Altun - Sende Ağla

Hakan Altun - Sende Ağla

Sira sanada gelecek Ayrilik neymis göreceksin Hep mutlu ol istedim ama Ben cektim sende cekeceksin Hem sevdigim hem arkadasimdin Ben sevmistim yarinlarim icin Canimin cani can yoldasimdin Ben sucluyum sevdigim icin Hic aglamazdim ama… Ben aglarim sende agla Yaptiklarin yanina kar kalir sanma Söz vermistin simdi yoksun Ayriligin günahi bir tek senin boynuna
  3. Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak

Hakan Altun - Bu Kalp Senin İçin Atacak

En zor animda tanidim seni Bütün dünyam degisti Raziyim senle ölmeye Unutma bunu sevgilim Günes olup Üstüme dogdugun Nedenim var Dünyada Ellerin gözlerin sözlerin Siir tadinda Deliler gibi asigim sana Duydugun her söze ne olur inanma Hayatdan seninle zevk alir oldugum Bu mutlulugu cok görme bana Yer yüzünde gökyüzünde bu kalp senin icin atacak Duygularim bir anlik degil bir ömür...
  4. Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözlerini istiyorum.
  5. Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm şarkı sözleri Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sensiz bir gül, sensiz bir gün Sensiz bir aşk ihanet hayata Sensiz gülmek, sensiz sevmek...

Sayfayı Paylaş