gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Uslandım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan altun yemin ederim hakan altun seni severim yemin ederim uslandım sevgilim video Ben ne yaptim yanliz kaldim Anlamadim neden
    Parcalandim hirpalandim
    Cok yoruldu bu beden

Hayatimdan cikmanin bir anlami yok hemen
    Duyduguna inanma sen birazcik bana güven

Seni severim yemin ederim affederim diyorsan gelirim
    Kiymetini artik bilirim uslandim sevgilim

Hakan Altun - Uslandım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Hediye

Hakan Altun - Hediye

Gözlerinde gördüm gördüm isigi Yoklugunda tattim kara siyahi Bana zehir etme anlik dünyayi (Bana haram etme anlik dünyayi) Neylesin bu gönül sensiz hayati Sucum sana asik olmak Cezam sensiz nefes almak Ya sen olursun yar ya sen olursun Sen bana bir hediye hemde soluksun Nefes almak senle basladi senle biter Gönlümde tek sen varsin sen son olursun
  3. Hakan Altun - Hani Bekleyecektin

Hakan Altun - Hani Bekleyecektin

Kimseye değil sana isyanım Güzel günleri anar ağlarım Anlamadın ki ona yanarım Sen benim gönlümde canım, yaralar açtın Unut demekle olmuyor Güneş doğmuyor günlere Kara bahtım çok yara aldı Zor günde vardın, hani nerde? Hani bekleyecektin bir ömür boyu Hani olmayacaktın başkalarının Sen yalancı çıktın vefasız çıktın Senin gibi biriyle işim olmaz ki.
  4. Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Yoruldum takatim kalmadi artik Hazan oldu ömür Yazik cok yazik Baharlarim gecti kis gibi soluk Su sahte dünyanin düzeni bozuk Vefasiz sevgiler heran yanimda Hayatin dertleri hep bas ucumda Böylemi sürecek artik bilmeliyim Su kötü sansimi yenecekmiyim Yanlizligin öfkesiyle mutsuzlugun besiginde Yüregimin dertleriyle cikmazlardayim Yedi cihan isleriyle su riyakar sevgilerle Karanligin...
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş