gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözlerini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev yokum şarkı sözü var mı

nev yokum şarkı sözü var mı

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.
  2. Hakan Altun Susma Şarkı Sözü

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü de paylaşın lütfen kızlar.
  3. Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü şarkı sözleri şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gün seninle başlarsa mutluluk Gün sen yoksan hem kabus hem buruk Bir oyunsa düşersin gözlerimden Aşkın gerçekse ölürüm dizlerinde Aşk dedikleri şey bu olsa...
  4. Hakan Altun Susma Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Susma Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Susma Şarkı Sözü Hakan Altun Susma şarkı sözleri Hakan Altun Susma şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Aşk böyle bir illettir Derdi yürektir Hem güven hem saygı ister Oda bendedir Güvenirsen kendine Bir cevap ver yanındayım Layık...
  5. Hakan Altun Sevseydin Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri Hakan Altun Sevseydin şarkı sözü Hakan Altun Sevseydin şarkı sözleri Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sevseydin gittikten sonra Bu kadar canımı yakmazdın Bu aşka bir parça saygın olsaydı Bu kadar konuşmazdın Hani sen bir melektin...

Sayfayı Paylaş