gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Yalancı Aşkların Ol

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Olumlu yada olumsuz bir şey de Bu sessizlik sona ersin Kalbin ya beni hemen terk etsin
    Ya da eskisi gibi sevsin

Aşk yakıp yıkmalı ortalığı
    Tozu dumana katıp savurmalı
    Ortasına tahammülüm yok
    Kalp seviyorken tutuşmalı

Gideceksen şayet yolu biliyorsun
    Git yalancı aşkların ol
    Ben gibi bir sevgili daha bulursan
    Öp te başının üstüne koy

Hakan Altun - Yalancı Aşkların Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Yeminim Olsun

Hakan Altun - Yeminim Olsun

hakan altun yine gel canım hakan altun geri gel Ne dağlar denizler derdime çare Bulmadı bulamaz yanar ağlarım Bana senden başka derman olacak Kimseyi ne sevdim ne de tanıdım Gözlerim arıyor, yürek dayanmaz Gönül bu uslanmaz, ferman tanımaz Kendimden bile çok sevmiştim seni Bir daha yaşamak zor bu sevgiyi Yine gel canım kurtar bu acılardan Geri gel gülüm vazgeç şu gururundan Bana son bir...
  2. Hakan Altun - Küstüm Aşklara

Hakan Altun - Küstüm Aşklara

yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok yarınlarım var ümitlerim yok temiz gönlümde aşka yer yok her aşkta bir yara yetti canıma ne gerek var aşk için ağlamaya yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok...
  3. Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Son gecemde, son gözyaşım. Hem ağladım hemde yazdım. Dertlerimle yalnız kaldım. İçimi döktüm kalemi kırdım.. Önümde kağıdım elimde sazım Sana olan aşkımdandır bu son şarkım.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Gönlü yananların şarkısı dersin.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Hasret çekenlerin...
  4. Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Oy meseler meseler Su doludur siseler Acaba allahtanmidir güzel olur ayse'ler Askim askim masalim sarilip koklasalim Sariyerde olmazsa bebekte bulusalim Askim askim masalim el ele dolasalim Yeniköyde olmazsa beykozda bulusalim Ayseler hatun olur sözünle bütün olur Ayselere vurulan yanarda tütün olur Askim askim masalim sarilip koklasalim Trabzonda olmazsa Rizede bulusalim Askim askim...
  5. Hakan Altun - Aşık Oldum

Hakan Altun - Aşık Oldum

hakan altun belki sever belki sevmez Farklı aşk bu yaşadığım tertemiz duygularım Karşılığı var mı bilmem ama çok karışığım Yemyeşil gözlerinde gördüm aşkı sevdayı Umut dolu yarınlara götürdü beni Hem gülüşü hem yüreği derinden vurdu beni Duyguları saklamaya ne gerek var ki Belki sever belki sevmez ben ona gönlümü açtım Belki duyar belki duymaz galiba ben aşık oldum

Sayfayı Paylaş