gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok ağladım ben bu aşktan Çok yalvardım Allaha Duymadı sesimi ne yaradan ne sevgili
    Kahrettim kendimi yıllarca

Gülmedi hiç yüzüm
    Teslim oldu özüm
    Gecem ve gündüzüm
    Kabus oldu bu aşktan

Yaralı bir aşkın öyküsü
    Yarası derin büyük sancısı
    Soranı yokimiş derdi başından aşkın
    Böyle bir aşkın öyküsü

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

İhtiyar Adam Ve Yaşlı Karısı İhtiyar adam kerpiç damın içinde gezinip durdu. Duvardaki eşinin resimlerine takılıp kaldı gözleri bir süre, derin bir iç çekti… ”Hey gidi Ferhat Ali heyy! Hey gidi günler! Nerede o daldan dala atlayan gençlik yılları, tuttuğunu koparan, o mutlu baharlar, mutlu yazlar, nerede etrafında fır dönenler? Şimdi şu evde tek başına, kimsiz, kimsesiz. Sesine ses veren...
  2. Hakan Altun - Küstüm Aşklara

Hakan Altun - Küstüm Aşklara

yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok yarınlarım var ümitlerim yok temiz gönlümde aşka yer yok her aşkta bir yara yetti canıma ne gerek var aşk için ağlamaya yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok...
  3. Hakan Altun - Bir Telefon

Hakan Altun - Bir Telefon

Telefonun başında çaresiz bekliyorum Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum Yüreğim diyor ki boşuna bekleme Aramaz gururundan seni çok sevse de Herşeye sahip olabilirsin ama Aşkımız servettir bilmelisin Hala beni seviyorsun Bunu sende biliyorsun Niye beni aramıyorsun Ben seni bir anlık degil Bir ömür boyu ararım Gururum umrumda degil
  4. Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Oy meseler meseler Su doludur siseler Acaba allahtanmidir güzel olur ayse'ler Askim askim masalim sarilip koklasalim Sariyerde olmazsa bebekte bulusalim Askim askim masalim el ele dolasalim Yeniköyde olmazsa beykozda bulusalim Ayseler hatun olur sözünle bütün olur Ayselere vurulan yanarda tütün olur Askim askim masalim sarilip koklasalim Trabzonda olmazsa Rizede bulusalim Askim askim...
  5. 'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

ATIF YILMAZ VE FATİH AKIN GİBİ FARKLI KUŞAKLARDAN USTA YÖNETMENLERLE ÇALIŞAN NURGÜL YEŞİLÇAY, VİCDAN'IN YÖNETMENİ ERDEN KIRAL İÇİN 'MÜKEMMEL BİR İNSAN,' DİYOR. Günaydın, filmin setinde başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay'la röportaj yaptı: - Vicdan, oldukça karmaşık bir olgu. Film bu olguyu nasıl ele alıyor? - Suç ve ceza kavramları üzerinden biraz suçun ne olduğunu eşeliyor. Çünkü suç algısı...

Sayfayı Paylaş