gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İçimdeki duygumu değil Hatalarımı ararlar Gönlümdeki masalı
    Sormazlar bile

Hep böyle midir bu çarkın dönüşü?
    Karanlık mıdır ilerdeki aydınlıklar?

Yol verin bana dağlar
    Yüreğim kan ağlar
    Sevdiğimden ayrı düştüm
    Kimler anlar

Derdimi sormazlar
    Sorar ağlamazlar
    Derd-i aşka düştüm a canım
    Kimler anlar.

Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Bana Göresin

Hakan Altun - Bana Göresin

bana göresin akor hakan altun ellerin elime hakan altun bana göresin facebook boyun boyuma ellerin elime Seçkin bir yerdesin Gönlüme taht kurmuşsun Aradım yıllarca Sonunda seni buldum Şans güldü bana da Tanrıya şükür olsun Yıllarca beklemeye değdi Çıktın karşıma Bana göresin boyun boyuma Gözlerin gözüme ellerin elime yar Bırakamam bulmuşum seni de Kalbime gönlüme bağlamışım ben yar
  2. Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar lütfen o şarkının sözlerini paylaşın .
  3. Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü de paylaşırsanız çok memnun kalırım.
  4. Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü Hakan Altun Hadi Geri Ver şarkı sözleri Hakan Altun Hadi Geri Ver şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yarım kalmış bir aşkın acısı Yüreğini yitirmiş bir aşığın çığlığı gibi Sonu dumandı bu aşkın biliyordum Sana olan...
  5. Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü Hakan Altun Yaz Bana şarkı sözleri Hakan Altun Yaz Bana şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Son mektubum bu sana ister oku ister okuma Sen getirdin yolun sonuna ister anla ister anlama Ağlama sızlama, yalvarma yavrum boşu boşuna...

Sayfayı Paylaş