gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hakan Aysev Akşam Keyfinde

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçı her akşam canlı performansın sunulduğu Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi programına konuk oldu ve bu akşam la ile ilgili diğer haberielmizde mevcut.........

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Hakan Aysev, Ferhat Göçer’le aralarında bir sorun olmadığını ama medya sayesinde bir tartışma ortamının yaratıldığını söyledi ve ekledi : ‘Ferhat Göçer, Türkiye’nin en büyük tenoru diye haberler çıktı. Bu opera geçmişine büyük bir haksızlıktır.’ dedi.

Sözlerine Ferhat Göçer’in büyük bir ses olduğunu kabul ederek başlayan Aysev, ‘Ferhat’ı her yerde saygıyla anarım. Sesine saygı duyarım ama bir opera sanatçısı olarak yazılması beni ve operaya yıllarını vermiş arkadaşlarımı rahatsız etti. Ayrıca Ferhat Göçer’le aramızda bir sorun yok. Herkes varmış gibi lanse ediyor.’ dedi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Ferhat Göçer ise ‘Üç yıl opera korosunda söyledim ama ben yoluma pop şarklı söyleyerek devam ettim. Hakkımda çıkan haberler benden bağımsızdır. Hakancığım, sen de bu haberlere hiç kulağını asma. Ben sesini çok beğeniyorum. Opera sanatının en önde gelen isimlerindensin.’ dedi.

Bu konuşma, iki önemli sesin arasında bir gerginliğin olmadığını kanıtlamış oldu..

Genç ve başarılı oyuncu Duygu Çetinkaya, ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç’la bir yıla yakın süren bir ilişki yaşadığını kabul etti. Çok seviyeli, saygının üst düzeyde olduğu, keyifli bir ilişki yaşadığını söyleyen Çetinkaya, ayrılık zamanı geldiğinde ayrıldıklarını ama şuan çok iyi arkadaş olduklarını, dostluklarını kaybetmediklerinin bunun da çok öenmli bir şey olduğunu söyledi.

Yeni bir ilişkisi olduğunu söyleyen Duygu Çetinkaya, yeni sevgilisinin bir oyuncu olduğunu doğruladı. Genç oyuncu daha önce yaptığı bir röportajında ‘Bu camiadan kimseyle birlikte olmam!’ demişti. Bu sözünü kendisine hatırlatan Kenan Erçetingöz’e, ‘O çok eski bir röportajım. Zaten ben bu camiada olup da fazla göze batmayan insanlarla beraber oldum.’ Cevabını verdi..

Geçmişte kariyerinde bir üst kademeye çıkabilmek için bikinili poz vermek zorunda kaldığını söyleyen Duygu Çetinkaya, bir daha böyle bir yanlışa düşmeyeceğini söyledi.

Bikinili pozları yüzünden çok konuşulan Çetinkaya, fotoğrafların yanlış yerlerde kullanıldığını belirterek, ‘Bir daha bikinili poz vermem. Çok kötü yerlere düştü. Kariyerimde bir sonraki basamağa geçebilmek için bunu yapmak zorunda kaldım. Simge Tertemiz de aynı şeyi yaptı.’ açıklamasını yaptı..

Çılgın Dershane dizisinde rol arkadaşı Yağmur Atacan’la yakınlaştığı bir sahnede Pınar Altuğ tarafından öpüşme sahnesinin çıkarıldığı haberlerini yalanlayan genç oyuncu Duygu Çetinkaya, oyunculuğun gerektirdiği her şeyi senaryo gereğince yapacağını yoksa oyunculuğun bir anlam taşımayacağını söyledi.

Hakan Aysev, önüne gelen herkesin albüm yapmasından yakınarak, 'Arsasını, arabasını, malını mülkünü satan, albüm çıkartır oldu. E bu da haliyle müzikte bir kirliliğe sebep oldu. Bu kirliliğin yanında herkes dinlesin diye naif, güzel bir albüm çıkardım.' dedi.

Hakan Aysev, Metin Özülkü'ye albümdeki yardımları için çok teşekkür ettiğini söyleyerek, 'Buradan ona çok büyük selamlar yolluyorum. Bu albüm onun eseridir. Ona çok teşekkür ediyorum!' dedi..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hakan Aysev Akşam Keyfinde
    'MÜZİKTE GENEL BİR KİRLİLİK VAR!'
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ TENOR HAKLAN AYSEV, MÜZİKTE GENEL BİR KİRLİLİĞİN VAR OLDUĞUNU SÖYLEDİ..

Hakan Aysev, önüne gelen herkesin albüm yapmasından yakınarak, 'Arsasını, arabasını, malını mülkünü satan, albüm çıkartır oldu. E bu da haliyle müzikte bir kirliliğe sebep oldu. Bu kirliliğin yanında herkes dinlesin diye naif, güzel bir albüm çıkardım.' dedi.

Hakan Aysev, Metin Özülkü'ye albümdeki yardımları için çok teşekkür ettiğini söyleyerek, 'Buradan ona çok büyük selamlar yolluyorum. Bu albüm onun eseridir. Ona çok teşekkür ediyorum!' dedi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hakan Aysev Akşam Keyfinde

FERHAT GÖÇER'LE BİR SORUNUM YOK!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ OPERA SANATÇISI HAKAN AYSEV, CANLI YAYINA TELEFONLA BAĞLANAN FERHAT GÖÇER’LE HAKLARINDA ÇIKAN HABERLERİ TARTIŞTI..

Hakan Aysev, Ferhat Göçer’le aralarında bir sorun olmadığını ama medya sayesinde bir tartışma ortamının yaratıldığını söyledi ve ekledi : ‘Ferhat Göçer, Türkiye’nin en büyük tenoru diye haberler çıktı. Bu opera geçmişine büyük bir haksızlıktır.’

Sözlerine Ferhat Göçer’in büyük bir ses olduğunu kabul ederek başlayan Aysev, ‘Ferhat’ı her yerde saygıyla anarım. Sesine saygı duyarım ama bir opera sanatçısı olarak yazılması beni ve operaya yıllarını vermiş arkadaşlarımı rahatsız etti. Ayrıca Ferhat Göçer’le aramızda bir sorun yok. Herkes varmış gibi lanse ediyor.’ dedi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Ferhat Göçer ise ‘Üç yıl opera korosunda söyledim ama ben yoluma pop şarklı söyleyerek devam ettim. Hakkımda çıkan haberler benden bağımsızdır. Hakancığım, sen de bu haberlere hiç kulağını asma. Ben sesini çok beğeniyorum. Opera sanatının en önde gelen isimlerindensin.’ dedi.

Bu konuşma, iki önemli sesin arasında bir gerginliğin olmadığını kanıtlamış oldu..

Hakan Aysev Akşam Keyfinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Aysev 29 Kasım'da İstanbul'da

Hakan Aysev 29 Kasım'da İstanbul'da

Alınan bilgiye göre, ünlü tenor Aysev’e, Kamil Coşkun şefliğindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası eşlik edecek. Konserde, trompetçi ve caz müzisyeni Chuck Mangione’nin unutulmaz eseri "Children of Sanchez", büyük toplulukları kendisine tutsak eden Gloria Estefan’dan "Mi Tierra" ve ünlü film müziği bestecisi Marco Falagiani’den "No Me Ames" de...
  2. Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Ünlü besteci Kenan Erçetingöz'ün programına katıldı sıcak samimi bi söyleşi ile müzükleriyle Bülent Özdemir programa renk kattı........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ, YİNE MÜZİK VE İTİRAFLA DOLU.. Ünlü sanatçıların yorumuyla Bülent Özdemir’in bestelediği şarkılar ekrana getirildi.. Bülent Özdemir, eskiden kendisine ‘Şavşak Bülent’ dediklerini açıkladı....
  3. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  4. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  5. Banu Alkan Akşam Keyfinde

Banu Alkan Akşam Keyfinde

uzun süredir gözrünmeyen sanatçı Banu Alkan sessizliğini Kadırgalı lakaplı Seda Sayan'a taş atarak bozdu........ Umarız bir polemik oluşmaz... ‘FARKLI BİR BANU ALKAN GELİYOR!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AFRODİT BANU ALKAN, ARTIK DEĞİŞECEĞİNİ SÖYLEDİ.. Bugüne kadar her şeye katlandığını söyleyen Banu Alkan, artık durumun değişeceğini söyledi. Kendisi için söylenen şeylere hep kahkaha...

Sayfayı Paylaş