gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Hakan Demirci - Dön Gel

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

hakan demirci dön gel Dön Gel
    Ağlatma duygularımı
    Söyletme korkularımı
    Sen gidiyorsun ya
    İstanbul’u bir melek terk ediyor

Sen gidiyorsun ya

İstanbul bir melek kaybediyor
    Gitme diyemem nasıl derim
    Söyleyemem yüreğim rehin

Hakkım varsa tek dileğim

Dön gel bir sebepten bana
    Akıllar almaz isyanımı
    Sensizliliğin acıtan anlarını

Gitmelisin bilirim ama

Döngel bir sebepten bana
    Döngel bir sebepten bana

Hakan Demirci - Dön Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demirci

demirci

Bilinmeyen demirci büyük bir sultana, Bilinen demirci güçlü, becerikli, heybetli kimseye, Demirci Azrail Aleyhisselama, Demirciye uğramak bir sıkıntıya düşmeye, Demirci olduğunu görmek güce, mülk sahibi olmaya, Üstü başı kirli ve katran suratlı demirciniin dükkanına girip, onun yanına oturmak azabı gerektirecek işler yapmaya; Demirci ocağını sönük görmek üzüntü ve kedere, akkor halinde görmek...
  2. Hakan Taşıyan - Zamanı Geldi

Hakan Taşıyan - Zamanı Geldi

Zamanı geldi karar ver Çok geç olmadan karar ver Ya bitir bu aşkı ya yürüt Karar ver karar ver Seni ne çok sevdim sen biliyorsun Kalbim senindir ne bekliyorsun Seni seviyorum anlamıyorsun Karar ver karar ver zamanı geldi Kalbim sevdi seni mutluluk bekler Bir insan severse başka ne ister Ne olur karar ver artık yeter Kara ver karar ver Zamanı geldi..
  3. Hakan Taşıyan - Geç Olmadan Gel

Hakan Taşıyan - Geç Olmadan Gel

Geç olmadan gel Geç olmadan gel gel gel gel Sensiz kiyarim bu canim'a Geç olmadan gel geç olmadan gel Bilmiyorum ne haldeyim Dertler dolu seferdeyim Harab olmuş firaneyim yikilmadan gel geç olmadan gel Sensin benim can yoldaşim ekmeyimsin suyum aşim Sensin benim can yoldaşim ekmeyimsin suyum aşim Yilan kaslim ceylan gozlum Yilan kaslim ceylan gozlum...
  4. Hakan Peker - Öyle Gel

Hakan Peker - Öyle Gel

Sevdiğimi kimse bilmesin seni Geceyi üstüne örtte öyle gel Arkandan kapıyı sıkıca kapat Düğmeni yavaşca çözde öyle gel O güzel yüzünü saklama sakın Işığı şöyle bir yakta öyle gel Bakarsın titrerim görünce seni Yanıma yavaşca süzül öyle gel Gel gel gel gel yanıma Yavaşca süzül öyle gel Bir sır ol kimse görmesin seni Rüzgara yağmura karış öyle gel Sessizce fısılda duyarım seni Şarkıya...
  5. Hakan Demirci - Bende Unuturum

Hakan Demirci - Bende Unuturum

Hakan Demirci Bende Unuturum Bir yağmur yağsa bu güneş yerine, Bende sevdalı olsam düşsem ateşine, Bir vefa borcu senin omuzundaki, Onu da vermedin nefsin öyle kıymetliki, Bende unuturum ilyas.info seni bir gecede, Zoraki ayrılık bu aşığınım ölesiye, Bende yüz çevirir başucumda resmine, Unutmayı isterdim ya bu şehir gelir üstüme, Zaman alır götürür her şeyi inceden inceye, Bu şehir siler...

Sayfayı Paylaş