gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Gürses - Aşk Yarası

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşk dediğin buysa eğer Aşk değil bu ızdırap Her gün isyan her gün azap
    Kalbim nasıl dayanacak

Susma öyle birşey söyle
    Suçlu senmi benmiyim anlayayım
    Kolay değil sevgilim
    Hemen seni unutmak
    Yokluğun bir ölüm hasretin ecelim
    Öldürür aşk yarası

Sevmek buysa seviyorum
    Kalbim nasıl dayanacak
    Sen gidersen ayrılığa
    Kalbim nasıl unutacak

Hakan Gürses - Aşk Yarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Gürses - Yanmaya Deymez

Hakan Gürses - Yanmaya Deymez

hakan gürses beddua kör olsun gözlerim ararsam seni Ne kötü yazılmış alnıma benim O yalan aşkına kanmaya deymez Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin Uğruna bir ömür yanmaya deymez Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin Uğruna bir ömür yanmaya deymez Kör olsun gözlerim ararsam seni Tutulsun bu dilim sorarsam seni Kırılsın dizlerim ararsam seni Ardına göz yaşı dökmeye deymez Sana bir beddua etmeye deymez...
  2. Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Bir servetlik sevgine bin ömrüm olsun feda Umrumda değil isterse ölüm olsun ucunda Neye yarar ki ömrüm sen olmadan yanımda Sen içerimdesin, her an kanımda Sensiz hayat yerin dibine batsın Sensiz açan gülüm gülüm sararsın Sensiz bu dünyamı kıyamet yıksın Sensiz bu bedeni bu can ne yapsın Seni kaybetmek korkusu benim ecelime sebep Mutluluk önümüzde biraz daha sabret Sensiz boş ellerim üşür...
  3. Hakan Gürses - İsyan

Hakan Gürses - İsyan

Dışarda yağmur var içimde hüzün Ağlamaktan kör olmuş iki gözüm Feleğe kalmadı artık sözüm Yare kavuşmak tek çözüm İsyan etmenin zamanı geçiyor İçimde yangınlar sönmek bilmiyor Titreyen ellerim saçım yoluyor Bu gönül senden vazgeçemiyor Sokaklar bomboş şimdi başımsa dolu Gelip sevindirsen bu aşık kulu Yari sarmadan göze girmez uyku Bilmiyorum ne olur bu aşkın sonu
  4. Hakan Gürses - Gitme

Hakan Gürses - Gitme

hakan gürses gitme Gitme,içimdeki ateşin sönmeden sönmeden Gitme,Elini tutmadan belini sarmadan gitme Gitmeeee azrail son nefesini almadan gitme Gitmeeee topraklar bedenimi sarmadan gitme
  5. Hakan Altun - Gönül Yarası

Hakan Altun - Gönül Yarası

Bu gün benim halim yaman Derdim büyük başım duman Sen bana sabır ver mevlam Bu yaraya yok bu derman Sen bana sabır ver mevlam Gönül sevdi bilmez ferman Nerden sevdim cana yetti Yarim gitti ömür bitti Rabbim bana bir dert vermiş Derdin adı gönül yarası Kapanmıyor sönmek bilmez Yanar durur gönül yarası Rabbim bana bir dert vermiş Derdin adı gönül yarası Kapanmıyor dinmek bilmez Kanar durur...

Sayfayı Paylaş