gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Gürses - Yanmaya Deymez

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan gürses beddua kör olsun gözlerim ararsam seni Ne kötü yazılmış alnıma benim O yalan aşkına kanmaya deymez
    Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin
    Uğruna bir ömür yanmaya deymez
    Bendeki yaşayan öldü tüm sevgin
    Uğruna bir ömür yanmaya deymez

Kör olsun gözlerim ararsam seni
    Tutulsun bu dilim sorarsam seni
    Kırılsın dizlerim ararsam seni
    Ardına göz yaşı dökmeye deymez
    Sana bir beddua etmeye deymez

Derdini açsanda yüce Allah'a
    İnanmam bir daha yalanlarına
    Ateşler içinde yansam aşkından
    Ateşler içinde yansam aşkından

Kör olsun gözlerim ararsam seni
    Tutulsun bu dilim sorarsam seni
    Kırılsın dizlerim ararsam seni
    Ardına göz yaşı dökmeye deymez

Hakan Gürses - Yanmaya Deymez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Bir servetlik sevgine bin ömrüm olsun feda Umrumda değil isterse ölüm olsun ucunda Neye yarar ki ömrüm sen olmadan yanımda Sen içerimdesin, her an kanımda Sensiz hayat yerin dibine batsın Sensiz açan gülüm gülüm sararsın Sensiz bu dünyamı kıyamet yıksın Sensiz bu bedeni bu can ne yapsın Seni kaybetmek korkusu benim ecelime sebep Mutluluk önümüzde biraz daha sabret Sensiz boş ellerim üşür...
  2. Hakan Gürses - İsyan

Hakan Gürses - İsyan

Dışarda yağmur var içimde hüzün Ağlamaktan kör olmuş iki gözüm Feleğe kalmadı artık sözüm Yare kavuşmak tek çözüm İsyan etmenin zamanı geçiyor İçimde yangınlar sönmek bilmiyor Titreyen ellerim saçım yoluyor Bu gönül senden vazgeçemiyor Sokaklar bomboş şimdi başımsa dolu Gelip sevindirsen bu aşık kulu Yari sarmadan göze girmez uyku Bilmiyorum ne olur bu aşkın sonu
  3. Hakan Gürses - Gitme

Hakan Gürses - Gitme

hakan gürses gitme Gitme,içimdeki ateşin sönmeden sönmeden Gitme,Elini tutmadan belini sarmadan gitme Gitmeeee azrail son nefesini almadan gitme Gitmeeee topraklar bedenimi sarmadan gitme
  4. Hakan Gürses - Aşk Yarası

Hakan Gürses - Aşk Yarası

Aşk dediğin buysa eğer Aşk değil bu ızdırap Her gün isyan her gün azap Kalbim nasıl dayanacak Susma öyle birşey söyle Suçlu senmi benmiyim anlayayım Kolay değil sevgilim Hemen seni unutmak Yokluğun bir ölüm hasretin ecelim Öldürür aşk yarası Sevmek buysa seviyorum Kalbim nasıl dayanacak Sen gidersen ayrılığa Kalbim nasıl unutacak
  5. Hakan

Hakan

Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan. *Osmanlı padişahlarına verilen unvan.

Sayfayı Paylaş