Hakan Kurtaş ve sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hakan kurtaş sevgilisi bir çocuk sevdim hakan kurtaş ve sevgilisi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve performansıyla, ayrıca yakışıklılığıylada genç kızların kalbini fetheden Hakan Kurtaş sevgilisi ile el ele görüntülendi Melek'lerim. Bizde Bir Çocuk Sevdim Hakan Kurtaş ve sevgilisi haberlerini, fotolarını sizlerin bilgisine sunuyoruz.

“Bir Çocuk Sevdim”in genç oyuncusu Hakan Kurtaş ile sevgilisi, önceki gün Ulus Cookshop’tan çıkarken görüntülendi.

Alışılanın aksine objektifleri fark edince kaçmaya çalışmayan çift, habercilere sarmaş dolaş poz bile verdi.

Hakan Kurtaş ve sevgilisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Murat Boz ve Sevgilisi!

murat boz un sevgilisi eliz murat bozun sevgilisi kim boz ve sevgilisinin fotoları ve murat boz, sevgilisi, kimle görüntülendi, kız arkadaşı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Murat Boz ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu da kameralara yakalananlar kervanına katıldılar! Gerçi pek te yakalanmış gibi bir halleri yok melekler,bilakis poz vermişler gibi.Ama ne yazık...
  2. ido ve sevgilisi

ido ve sevgilisi, ibrahim tatlısesin oğlu ido, sevgilisi, kim, melisa aslı pamuk, resimleri, haberileri burada arkadaşlar İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna!nın oğlu İdo ilk defa sevgilisiyle objektiflere yakalandı Melek'lerim. Sevgilisi kim mi; Miss Turkey'in birincisi Melisa Aslı Pamuk:) Bugüne kadar kız arkadaşıyla objektiflere hiç yakalanmayan İdo, önceki akşam Miss Turkey birincisi...
  3. Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Bu Beyazıt Öztürk yanı diğer adı ile Beyazın sevgilisini kimdir merak ediyordum adı Zeynepmiş haberi buldum birazden vereceğim sizlere. De bu adam hep bekar kaldı bekar gidecek diye düşünüyorum ya ben. Bunların ilişkilerini bir türlü anlamıyorum. Umarız Beyaz için bu son olur ve Bodrum'da tanıştığı Zeynep ile hayatını birleştirir :) 2,5 aylık bir sürecte birliktelermiş meleklerim bilginiz...
  4. Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı (Hakan Kurtaş) Kimdir?

bir çocuk sevdim dizisi konusu oyuncuları sinan hakın kurtaş kimdir hayatı biyografisi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisi seyircisinden tam not aldı melekler...Başrollerinde Çetin Tekindor, Bülent İnal gibi başarılı oyuncuların yanı sıra genç oyunculardan Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş'da yer alıyor...Bir Çocuk...
  5. Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı Hakan Kurtaş ile Röportaj

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları sinan hakan kurtaş kimdir biyografisi röportajı hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Çocuk Sevdim beğenilerek izlenmeye devam ediyor melekler...Daha önceki yazımızda biyografisine yer verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin genç oyuncu Hakan Kurtaş (Sinan) ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler......
  6. Berkay ve sevgilisi

berkay ve sevgilisi yasemin mesçi fotoları habeleri burada akradaşlar. Berkay romantik şarkıları ile son dönemlerin en çok takip edilen şarkıcılarından biri oldu Melek'lerim. Geçtiğimiz akşam Önder Bekensir'in barında eğlenen Berkay, yanında ki güzel hanımı "işte sevgilim çekin" dedi. Biz de Berkay ve sevgilisi Yasemin Mesçi bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve Berkay Sevgili Yasemin...
  7. Tuncayın sevgilisi gül fakı kimdir resimleri varmı kim bu sevgilisi

Tuncay Şanlı'nın 3 aydır birlikte olduğu sevgilisi varmış adı Gül Fakı, bununla ilgili bir bilginiz yada Gül Fakı'nın resmi vs var mı gerçekten Adriana Lima'ya mı benziyor mrk ettim şimdi.
  8. Ahmet Hakan'dan Sevgilisi Olmayanlara 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler!

Bu konu; Ahmet Hakan'dan 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü gazeteci Ahmet Hakan sevgililer günü için sevgilisi olmayan okurlarına bazı tavsiyelerde bulunmuş. Medyatik aşklarıyla gündeme gelen Hakan'ın ilginç tavsiyeleri bakın neler ..:D:D 1- Sevgililer Günü’nü “Bu ne ya? Resmen Hıncal Bayramı” falan diye aşağılayıp...
  9. A.Ş.K. Dizisi (Kerem) Hakan Kurtaş Kimdir?

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi hakan kurtaş, hakan kurtaş hayatı Sevgili melekler, A.Ş.K. dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizinin başrol oyuncularından Hakan Kurtaş dizide Kerem rolüne hayat verecek. Bakalım Hakan Kurtaş hayatı hakkındaki bilgilerimiz şöyle.. Hakan Kurtaş 1988 İzmir doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hakan Kurtaş, Lise hayatını Bursa Anadolu...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş